2726

تو سایت دیدم دوست پسراشون برای رسیدن بهشون کلی دست و پا میزنن

اون وقت من سه سال تموم یکیو دوست داشتم با تمام وجودم با اخلاقای گندش ساختم از اخرم یکبار نیومد همو ببینیم.بعدم برای همیشه خداحافظی کردم نگفت کجا میری گفت خداحافظ

من چیم کمتره؟ زشتم ؟ بد ذاتم ؟ کم هوشم ؟ بد اخلاقم ؟ مگه چه مشکلی داشتم ک اینجوری شد

نمیدونم شایدم یه مشکلی دارم و یچیزیم کمه

وقتی تاپیکای اینطوری میبینم به این فکر میکنم ک من چیم کمتر بود

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدم ک گفتم خداحافظ دیگه نیومد سراغم پیام بده

ولی میبینم بقیه رو ک طرفشون میاد ب دست و پاشون میفته

2728

چیزی کم نداری انتخابت اشتباه بوده

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

اگ‌ خودت عاشق خودت باشی همه چیز درس میشه ...مشکل اینجاس بجایی ک خودت خودتودوس داشته باشی توقع داری بقیه دوس داشته باشن

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂

از خدا میخام کسی ک واقعا لیاقتت رو داره سر راهت بزاره و خوشبختت کنه عزیزم ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
فقط چون ارزش خودتونو اوردید پایین به خودتون احترام بذارید تا دیگران هم بهتون احترام بذارن.

دیگ میخوام از این حرفا عق بزنم تو شرایط قرار گرفتن با کلیشه خللی فرق داره

2706