2703
2553
عنوان

سلام بیاد همو اینستا فالو کنیم🥰

114 بازدید | 18 پست

این پیج منه

Parihhhe@

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

ندارم اینستا

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال اگه پیج کسی رو ببینی ، منظورم فقط عکس و فیلمای پیجش هست، استوری نه.  اونوقت طرف میفهمه پیجش رو چک کردی؟ 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2456
ندارم اینستا

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
یه سوال اگه پیج کسی رو ببینی ، منظورم فقط عکس و فیلمای پیجش هست، استوری نه.  اونوقت طرف میفهمه ...

نه 

شوهرم همه رو پاک کرد تل دارم فقط

اینم شانس ماست 😑😑

2714

ایسنتا خیلی چرته به نظرم . آدمو از زندگی مینداره‌ . بیشتر خودنمایی و تظاهره

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
ایسنتا خیلی چرته به نظرم . آدمو از زندگی مینداره‌ . بیشتر خودنمایی و تظاهره

آره ولی این روزا همه دارن بخای به روز باشی باید داشته باشی

میتونی پیجی بری ک به درد بخور باشه مثل آشپزی آرایش و ..

آره ولی این روزا همه دارن بخای به روز باشی باید داشته باشی میتونی پیجی بری ک به درد بخور باشه مثل آ ...

نه بابا . من اصلا حوصلشو ندارم . بیشتر فیلم های آموزشی یوتویوب نگاه میکنم .‌  الانم اتفاقا خودم دارم هم زبان میخونم  هم کارای دیگ . اینستا اصلا آموزشش ها هم فایده نداره .‌

2706