2726

پارسال ک عقد بودیم تو آذرماه یارانمونو جدا کردیم اما برامون معیشتی رو نمیریختن.. خلاصه بعد از ده بار اعتراض تو سیستم امروز برای اولین بار۱۰۳تومن جمعا واسه دونفر ریختن‌..

مگه نمیگفتن برای ماهای قبل رو یک جا میریزن؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

مبارکتون باشه

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

به ماهم‌نمیدن‌ گفتن اعتراض نمیشه کرد مالیات میبندن ۵۰درست

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان گلم من تدریس انلاین زبان انگلیسی انجام میدم بصورت انلاین ویس میفرستم و جزوه و انگلیسی از ابتدایی تا راهنمایی و به کسایی همکه علاقمند به یادگیری زبان هستن کمک میکنم هم به دانش اموز ها اگ کسی خواست بگه درخدمتم قیمت مناسب  ۱۵تومن یک ساعت و ربع و کسایی ک واقعا وضعیت مالی بددارن یامتوسط ان ۱۰تومن

مبارکتون باشه

درسته مبلغ ناچیزیه اما خب وقتی ریختن کلی خوشحال شدم😂

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
ینی فقط میتونین خرج بنزین کنین؟

نه توکارت یارانه میریزن هرماه .. میتونی برداشتم کنی

مال ما رو بعد سه ماه اعتراض همه رو یه جا ریختن

اولین بار کی ریختن برای شما چه ماهی؟

درسته مبلغ ناچیزیه اما خب وقتی ریختن کلی خوشحال شدم😂

مبارکت باشه عزیزم ایشالا روزی همه باشه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
به ماهم نمیدن میترسمم زیاد اعتراض بزنیم یارانمونم قط کنن

قطع نمیکنن مطمئن باش

2706