2726
عنوان

از معاینه میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 32 پست
فداتشم عزیزم تو خوبی چخبرا🤗🤗🤗

مرسی مراقب نی نی باشیا😍

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟یبار که باکره بودم رفتم دردداشت

ن الان دیگ درد نمیکنه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728
مرسی مراقب نی نی باشیا😍

چشم عزیزم واسش دعاکن خاله مهربون😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
چشم عزیزم واسش دعاکن خاله مهربون😘

حتما عزیزم دعا میکنم💕😗

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
چیکارکنم.نمیتونممم بیخیال بشم چون میترسم بدتربشه. ۱۰ساله ازدواج کردم یبارم عفونت نداشتم دوسه ماهه ژل ...

واژن یک سری خب باکتری های مفید داره که اگر اونا از بین بره مشکل ایجاد میشه اگر هفته یکبار استفاده بشه نه مشکلی نیس

حتما عزیزم دعا میکنم💕😗

❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای منم میخواستم همچین تاپیکی بزنم الان ..من ترس دارم غیر ارادی بدنم سفت میشه درد وحشتناک میاد سراغم آنقدر دوس دارم مثل خانمای دیگه باشم راحت میرن معاینه میشن پاپ اسمیر میدن میان ای خدا از هیچ جا شانس نیاوردم

2706