2726
عنوان

از معاینه میترسم

698 بازدید | 32 پست

بچه ها من فکرمیکنم عفونت گرفتم چون موعد تخمک گذاریم که میشه زیر نافم درد میگیره و خارش هم دارم.گلاب به روتون ببخشید که میگم یبارم ازم ترشح سفید مایل به سبز خارج شده. اما میترسم برم دکتر فوبیای معاینه دارم.

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره

معاینه ک درد نداره دختر

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میترسیدم ولی خب جدی نگیری سرطان رحم میگیری خدای نکرده

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

چیکارکنم.نمیتونممم بیخیال بشم چون میترسم بدتربشه. ۱۰ساله ازدواج کردم یبارم عفونت نداشتم دوسه ماهه ژل شستشوی بانوان گرفتم بنظرم بخاطر مصرف اونه

خوبی گلم؟

فداتشم عزیزم تو خوبی چخبرا🤗🤗🤗

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

معاینه نرو تو این کرونا.اینکارومیگم کن درمان میشه.

جوشیرین بریز توجانوشابه با اب گرم قاطی کن بجا شلنگ خودتو با این بشور.بازم جوش شیرین بریز تو تشت بشین بیس دیقه توش.سشوار بگیر بخودت.عنبر نسارادود کن.پماد کلوتریمازول بگیر واژینال استفاده کن 

ببین گلم هیچ درد نداره متاهلی ببخشین میپرسم اگر متاهلی که فکر نکنم ترسی داشته باشی .

اره متاهلم ۱۰ساله ولی یبار قبل عروسی رفتم دردداشت دیگه ترسیدم

2706