2726
عنوان

💥استاد پر حاشیه 💥

| مشاهده متن کامل بحث + 14695 بازدید | 504 پست

هنگ کرده بودم آخه اصلا استاد ما با این خانوم هیچ برخوردی نداشت حداقل به اندازه من نبود در حد استاد و همکلاسی بودن .من هم با استادامون اصلا شوخی و بحث نمی‌کردم فقط از طرف اون بود

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این وسط اون بوسه چی شد😂😂😂😂😂😂 عکس العمل دوستت چی بود🤣🤣🤣🤣🤣

اون عظیم تر از بوس تقدیم استاد کرده بود😐

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
2728
عجب ضد حالی خوردی😆😆😆😆

اصلا انتظار نداشتم دوستمو بخواد 😐😑😑😑آخه واقعا رفتارش با من یجوری بود همه هم شک کرده بودن تیکه مینداختن

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
خیلی کشش دادی اخرشو یهوویی گفتی کمرم رگ به رگ شد انتظار شو نداشتم

😭وایسا حالا داستان اونم میگم هنوز تموم نشده خواستم دقیق بگم بدونید در چه حد بوده

اصلا انتظار نداشتم دوستمو بخواد 😐😑😑😑آخه واقعا رفتارش با من یجوری بود همه هم شک کرده بودن تیکه می ...

تو رد گم کن بودی😐

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
اصلا انتظار نداشتم دوستمو بخواد 😐😑😑😑آخه واقعا رفتارش با من یجوری بود همه هم شک کرده بودن تیکه می ...

دوستتو نمیخواسته دوستت با برنامه ریزی بلندمدت قشنگ انداخت خودشو

اون عظیم تر از بوس تقدیم استاد کرده بود😐

😂😂😂نه وایسا داستان اونم میگم

چند وقت بعدش دوستم استوری گذاشت که خیلیا سوال کردن چطور باهم آشنا شدید و چطور شد که با استادتون ازدواج کردی؟من ترم یک با ایشون کلاس داشتم احساس میکردم ایشون یه جور خاصی بهم نگاه می‌کنه ولی توجهی نداشتم چون چادری بودم دوس نداشتم جلف به نظر بیام و نهایت سعیم رو میکردم که سنگین و موقر باشم تا اینکه ترم تابستونی با این شوهر جان کلاس برداشتم و اون تابستون کار خودشو کرد و ما رو بهم رسوند (من😶😶🤦🏻‍♀️)

2706