2726
عنوان

گوشیمو انداخت تو آب😭

242 بازدید | 13 پست

دخترم حواسم نبود گوشیمو انداخت تو آب،میگفت گوشی جیش میکنه😬یهو بدو اومدم دیدم انداخته تو آب😬

دکمه خاموش روشنش کارنمیکنه،دکمه عقب رفتنشم کارننیکنه.

چیکارکنم؟بازش کنم خشکش کنم توشو؟یا بذارم خشک میشه خودش؟

شیمپک چی هست اصلا؟همینجوری گذاشتم😆😐😅

سری بزار تو برنج/

زوووود/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار تو برنج 12 ساعت باتریش رو در بیار 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728

خاموش روشن نکن اصلا سیمکارتشو دربیار اگه باطریشم در میاد در بیار بزار تو برنج یک روز باشه

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

الان خاموش کن تا فردا صبح بذار تو برنج خوب میشه

اشتباه منو نکن من ی گوشیم بخاطر ک یشب دلم نشد بیگوشی بمونم کلا داغون شد واخرشم خراب شد 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

تا فردا صبح بزار تو کیسه برنج فردا اگه کار نداد ببر تعمیر کنن

الان پس باچی اومدی سایت؟؟🤔🤔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خاموشش کردم،بایه گوشی دیگه اومدم،پلمپ هست،ولی تو نت دیدم چجوری بازمیکنن

تا ۲۴ساعت گوشیتو روشن نکن.جا سیمکارتو دربیار بزارش توی کیسه برنج بعد ک دراوردی باد خنک سشوار بهش بگیر و روشنش کن

کاربر*دختر_تنها*
الان خاموش کن تا فردا صبح بذار تو برنج خوب میشه اشتباه منو نکن من ی گوشیم بخاطر ک یشب دلم نشد بیگوش ...

اونشب درست کارمیکرد؟چجوری خراب شد؟

شیمپک چی هست اصلا؟همینجوری گذاشتم😆😐😅
اونشب درست کارمیکرد؟چجوری خراب شد؟

اونشب اره خوب بود ب مرور زمان درعرض چندماه کلا داغون شد

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت