2410
2553
عنوان

ای کسانی که لاغر کردین میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 83 پست
متم مبخوام تا عید بشم ۶۵ یا ۶۰ ☹☹☹☹ دلم موخواد نه عزیزم زایمان کردم ۷۰ بودم کم کردم یک ساله شیر ...

منم زایمان کردم 70 بودم. الان بچم 22 ماهشه وزنمم که تو امضامه.

چون قبل بارداری لاغر بودم. لاغریمو خیلیییی دوست داشتم.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
سلام. اگر سردی تون نمیشه موقع گرسنگی یا سالاد بخورید یا ماست و سبوس برنج (می تونید بهش کمی سیر و باد ...

سلام. متاسفانه خیلی سردیم میشه :)) اینو زیاد بهم گفتن ولی اذیت میشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو یکماه از ۶۴رسیم ب ۵۸😍😍😍😍😍جون  نهار رو گذاشتم کنار هیچی نخوردم  جز میوه ..آب.. ...

وای یکمااااه دمت گررررم

2720
هیچی گلم کم بخور ، ورزش کن ،نرقصیااااا ، حلقه بزن دراز نشست بزن کم بخور همیشه بخور ، شام سبک ناهار ...

چرا نرقصه ؟ من انقد دوییدم صورتم میمون شد لاغرررر

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

هر وقت هوس غذا کردین به جاش میوه بخورین

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
منم هفته دومم عزیزم  هنوز خودمو وزن نکردم میخوام بعد از یک ماه وزن کنم  کم خوری میکنم با ...

وای من طاقت ندارم یکماه صبر کنم :)) برنامم هم میگه سه هفته صبر کنم ولی همش میرم رو ترازو :|

2714
چرا نرقصه ؟ من انقد دوییدم صورتم میمون شد لاغرررر

رقصیدن سایز اضافه میکنه

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
من تو یکماه از ۶۴رسیم ب ۵۸😍😍😍😍😍جون  نهار رو گذاشتم کنار هیچی نخوردم  جز میوه ..آب.. ...

لی لی جون منم ناهارو کنار گزاشتم یعنی شامم نمیخوری؟؟

💒💏💗👫💟💐💌💑 خدا جونم شکررررررت❤❤برای داشتن همـسر عزیزم و دختـرقند عسلم 👪

خواب کافی خیلی رو لاغری تاثیر داره چون اگه نخوابی کمبود انرژی از طریق خوابتو مجبوری از خوردن جذب کنی، صبحا ناشتا یه لیوان آب ولرم رو به گرم با یکم لیمو تازه بخور بعدشم دوسین بخور

بشقاب غذات باید بیشتر از غذا سالادو سبزیجات داشته باشه

قهوه هم اشتهارو از بین میبره

صبحونه و ناهارتو خوب بخور ولی شامو کم بخور، یه لیوان شیرخرما، میوه، سوپ، سالاد،عدسی اینحورچیزا بخور شب به هیچوجه نونو برنج نخور

من خودم تو یه سال ۱۸ کیلو کم کردم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
من توسه ماه۱۰کیلو کم کردم ۸۲بودم شدم۷۲ ورزشم هرروز۳۰۰تاطناب۱۰۰تادرازنشست وچالش شکم وبازومیرم  ...

اره مشکل منم اینه که همش به غذا فکر میکنم :/

اوف ده کیلو عااالیه دمت گرررم.

2706