2726

بله یه هنجار اجتماعیه روابط عمومی با دیگران! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بسم الله. نباید سلام علیک کنیم؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من اصلا باهمسایه هامون سلام علیک نمیکنم چون خونه هامونم بینش فاصله هستش 

شوهرمم دربرخود با خانوم های نامحرم یجوری خاص مغرور رفتار میکنه که بی احترامی نیست ولی جالبه 

مثل عزت نفس  

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 

نه والله نمیبینمشون 

الان ۶ ماهه تو این خونه ام . هنوز زن همسایه پایینی ندیدم فقط یکبار شوهرشو دیدم .

زن صاحبخونمونم ۳ بار دیدم . صاحب خونمونم ۳ بار دیدم 

پسراشو هر کدوم ۳ الی ۴ بار دیدم 😐😐

خیلی داغووونم ایا ؟

زندگی زیباست
2706