2737
2739
عنوان

رابطه عاطفی

139 بازدید | 9 پست

یه مدته ک یه خانم از مجموعه ای ک در آنجا کار میکنم و اصلا با هم از نظر کاری در یک قسمت نیستیم و در تعامل نیستیم بهم ابراز علاقه کرده و میگه ک مثل برادر و خواهر با من درد و دل کنه و با حرف زدن با من اروم میشه و چون من غالبا در محیط کاری سنگین برخورد میکنم و با خانما لوس بازی ندارم ظاهرا این خانم هم جذب این نوع رفتار و منش من شده و حاضر شده ک حرف دلش رو بهم بزنه

از طرفی این خانم متاهل هستش و فقط از باب درد و دل و ظاهرا پرکردن خلا عاطفی ک شاید در زندگی خودش داره با من میخوار بحرفه

به نظرتون چکار کنم و چطور باهاش رفتار کنم ک خدای نکرده دلش نشکنه و ناراحت نشه

من هم جدا شدم

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی بهش میگم ک هر حرفی و درد و دلی داری با شوهرت بکن بخدا از اون جور آدمهاش هم نیستم اصلا و این ...

دقیقا مسئله از همون جایی شروع میشه که یکی ناراحتش میکنه و یکی دیگه آروم

بازم میگم نفر سوم یک رابطه نباشید 

با بی محلی بهش بفهمونید ک کارش درست نیست 

Any body can dance 😉😉😉
2728
دقیقا مسئله از همون جایی شروع میشه که یکی ناراحتش میکنه و یکی دیگه آروم بازم میگم نفر سوم یک رابطه ...

اگر با شوهرش در مورد اینکه بیشتر با خانمش وقت بگذرونه و هواشو داشته باشه هم مشکل داره؟با شوهرش رفیق هستم 

اگر با شوهرش در مورد اینکه بیشتر با خانمش وقت بگذرونه و هواشو داشته باشه هم مشکل داره؟با شوهرش رفیق ...

اگر بتونید شوهرش را متقاعد کنید تا حواسش بیشتر به زندگیش باشه بدون شک خیلی بهتره 

Any body can dance 😉😉😉
اگر با شوهرش در مورد اینکه بیشتر با خانمش وقت بگذرونه و هواشو داشته باشه هم مشکل داره؟با شوهرش رفیق ...

یعنی با شوهرش دوستانه صحبت کنم ک هوای خانمش رو بیشتر داشته باشه و بیشتر همو بفهمن

یعنی با شوهرش دوستانه صحبت کنم ک هوای خانمش رو بیشتر داشته باشه و بیشتر همو بفهمن

چطور میشه ک یه خانم بدون اینکه منو بشناسه و فقط از روی ظواهر اینطور بهم اعتماد کرده و مسائل خودش رو با من در میان میزاره؟

2738