2726
عنوان

کیا با عشق اولشون ازدواج کردن؟! 💍

295 بازدید | 29 پست

بچه ها من خیلی خیلی سخت پسند بودم تو ازدواج!

برخلاف نوجوونیم که همیشه دوس داشتم با یه فوتبالیست یا خواننده رپ ازدواج کنم (😐😆)، وقتی سنّم بالاتر رفت و از هیچ خواستگار یا همکلاسی یا پسر فامیلی به دلم نمی‌نشست! چون دوس داشتم طرف علاوه بر داشتنِ ویژگیای منطقی، عقلی و مذهبیم،،، قیافه، اخلاق و همه چیشَم به دلم بشینه!

توصیه من به شما مجردا اینه با پشتوانه عقلی عاشق بشید!

وگرنه وقتی بزرگتر که بشید، به عشق دوران کودکی‌تون می‌خندید و مو به تنتون سیخ میشه که چطور عاشق فلان آدم شده بودید؟!!! 🥴

مثلا من عاشق یه بازیکن استقلال شده بودم که موهاشو میکروبی (🤢) میریخت رو پیشونیش، تو دستش یه گیتارم بود!

بعدا فهمیدم نه تنها زن داره، بلکه دو تا هم بچه داره 🤣🤣🤣

دارم فک میکنم اگه توی اون سن با یکی مث اون فرد ازدواج کرده بودم، الان چقدر عقایدمون و همه چیمون فرق داشت 😁

توصیه تون چیه به مجردا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راهیو ک عقلت میگه برو

اخه ی روز راهیو ک با قلبت رفتی رو با عقلت برمیگردی شک نکن

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

منم عاقلانه همسرم رو انتخاب کردم و بعد انتخابم عاشقش شدم الحمدلله

طوری که دوریش واقعا برام سخته و از زندگیم الحمدلله راضیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اگه همسر آینده من اهل کار و زندگی باشه من عاشقش خواهم شد

ذاتا من عاطفیم و آدما رو دوس دارم 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
راهیو ک عقلت میگه برو اخه ی روز راهیو ک با قلبت رفتی رو با عقلت برمیگردی شک نکن

قبول ندارم من حاضر نشدم پا رودلم بزارم الانم پشیمون نیستم مطمئنم اگه باعشقم نمونده بودم الان زندگی خوبی نداشتم

2706