2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باور نکن یمشت دروغگو برای جذب فالورو.... لایک.... 

صد باره میخوان جداشن. روزی ی داستان.  اون نازنین احمق یبار الکی گفت باردارم. یبار گفت سقط شده. آخرشم گفت گولتون زدم. چین یمشت آدم احمق دروغگو که حرف زدنم بلد نیستن از بس بی فرهنگن

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
ازدواج نکرده بودن که بخوان طلاق بگیرن

یبار خودشون میگن ازدواج کردیم یبار میگن ازدواج سفید بوده.... هزار تادروغ

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

خیلی وقته

یه سال و نیم با هم بودن بعد نیلی خیانت میبینه و جدا شدن بزن گوگل کامل راجع بهش نوشته حتی فیلم لایوهای نیلی که توضیح داده هم هست

بعد پویان هم گفته دیگه نمی تونم با هم باشیم 

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
اصلا واقعا کسی ک مشکلی تو زندگیش باشه میاد می ریزه وسط اینستا همه ببینن اخه اینا فقط برای جذب فالوئر ...

دقیقا  تو کار شرط بندی...و تبلیغ..... همش پول میزنن ب جیب با جذب فالوور

2706