2726

به ما گفتن نصب کنید زیر بار نرفتیم😅🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تدریس انلاین زبان انگلیسی بصورت حرفه ای انجام میدم قیمت خیلی کم هم ثواب داره هم کمک میکنم ب دانش اموز ها اگ کسی خواست بگه درخدمتم قیمت مناسب..و ب افرادی هم ک علاقمند به یادگیری زبان هستن کمک میکنم 

2728
چرا

اخه از پیام رسان داخلی افتضاح تر داریم؟🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
ایتارو.میگی

ن عزیزم من تدریس انلاین زبان انگلیسی توواتساپ یا روبیکا انجام میدم اگ کسی خواست درخدمتم دانش اموز ابتدایی تانهم تدریس کتابشون رومیکنم بالغات اضافه..و ب بقیه ک دوس دارن یادبگیرن مکالمات روزمره و لغات کاربردی و ضرب المثل یادتون میدم با هزینه مورد قبول خودتون 

فقط مخاطبات دارن واسه بقیه نمیوفته 

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
پولیه

نه فک نکنم

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

نه شماره نمیفته ، پولی هم نیست مثل نرم افزار های دیگه دانلود میکنی .

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
عزیزم من تدریس انلاین زبان انگلیسی بصورت حرفه ای انجام میدم قیمت خیلی کم هم ثواب داره هم کمک میکنم ب ...

سلام روزتون بخیر من الآن پیامتونو خوندم درمورد اموزش زبان ، من پایه دهمی هستم و خیلی دوست دارم زبان پیشرفته یاد بگیرم میخواستم بپرسم شرایطش به چه شکل هست

2706