2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط میتونم بگم منم طبیعی جلوگیری میکردم الان بچم تو شکمم 5 ماهشه.😂😂😂🤭🤭 تو طبیعی باید هواستو خیل ...

من ۳سال طبیعی بودم بعد خودم خواستم باردار شدم الان بچم ۴ماهشه جرات ندارم فقط طبیعی قرصم میخورم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
فقط میتونم بگم منم طبیعی جلوگیری میکردم الان بچم تو شکمم 5 ماهشه.😂😂😂🤭🤭 تو طبیعی باید هواستو خیل ...

یعنی مطمئن بودی ک ریخته نشده؟ببخشید انقد صریح پرسیدم🙈

تو زندگیت مثل شیشه باش هر کی شکستت جرش بده

اصلا بامحاسبات روز پرخط وکم خطر جلونرید اصلا روش مطمئنی برا جلوگیری نیست 

چون هرکس بدنش ی جوره دوره ها ش ی جوره

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
میترسم.عقدم.ک ا ندوم هم دم دست نداشتیم

بعدش اورژانسی میخوردی

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
خب اخه همش که نمیشه قرص

قرص نخور خوب نیس بهترین کان دومه از همه چی جلو گیری میکنه عفونتم نمیگیری

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

طبیعی خیلی مطمئن نیس چون حتی توی ترشحات ابتدایی هم ممکنه اسپرم باشه ضمن اینکه ممکنه یه وقت از کنترلش خارج بشه

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
یعنی مطمئن بودی ک ریخته نشده؟ببخشید انقد صریح پرسیدم🙈

نه عزیزم ریخته بود منتهامن میدونی 1 سال بود طبیعی پیش گیری میکردم بد اون اولا  ی دو سه باری ریخت تو خیلی کم در حد قطره بد من اورژانسی خوردم اما اما چن بار آخر همسرم گف شک کرده ک رفته یا نه من قرص نخوردم و باردار نشدم ولی دفه آخری چن قطره رفت منم زودی رفتم دشویی گفتم حل شد دیگه نگو گرفته بوده 😁😁ببخشید منم رک راس جواب دادم 

2706