2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما هم قصر بودی مثلاً وقتی مامان من برگشتم بهش گفتم آخه مادر من تو کاری که بود که رفتی حالا هم گرفته ...

یه زن خوشگل و خانوم براش پیدا کنید کمترم دخالت کنید تو کار عروستون درست میشه

2731
همین ک مامان شما گفته اینجا کاروانسراست؟ مشخص شد چ تیپ شخصیتی هستن. رفتارای خودتونم ببینید.خدانگهدار

مامان ه نگفته، عروسه گفته

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
دقيقا خيلى سانسور داره 

مگه استارتر از شماها می‌ترسه که بخواد سانسور کنه یا واقعیت رو نگه !!!!!مگه اینجا دادگاهه و قراره اعدامش کنن که واقعیت رو نگه ؟؟؟؟

هرکس تاپیک مادرشوهر خواهرشوهر میزنه،،همه میان مادرشوهر و خواهرشوهر طرف رو یه عالمه فحش میدن و میگن صدرصد حق با استارتره و فلان 

ولی تو تاپیک که در مورد عروسه همه چه روشنفکر و کارگاه شدن ،!!!میگن باید از دیدگاه عروس هم بشنویم این حرفارو !!!!

یا میگن صدرصد سانسور شده !!!

یا داستان رو هنوز نشنیدن میگن صدرصد مقصر استارتره 

2738
من اشتباه کردم مادر شوهره گفته 🤣🤣🤣

🤣🤣🤣گیج شدم😆😆 

مقصر خودشونن.عروسه حق داشته بنظرم از دستشون فراری بوده

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
مگه استارتر از شماها می‌ترسه که بخواد سانسور کنه یا واقعیت رو نگه !!!!!مگه اینجا دادگاهه و قراره اعد ...

اره یه سریا دنبال تایید دیگرانن واسه همین خودشونو خوب نشون میدن ، الان ک کامل داستانشو خوندی خودت قضاوت کن تقصیر کیه ، کاملا مشخصه همه حقیقتو نگفته

مادر من گفتم از زبان اشتباه می‌کردیم اونا تو روستازندگی می‌کردن ولی ما توی شهر بودیم  البته میدونم که این  اصلا ربطی  به مشکالتمون نداره ولی مادر من حساسم میدونم اشتباه کرده باشیم ولی مادر منم قصدش خیر بود همین  

گر نگه دار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.  
مگه استارتر از شماها می‌ترسه که بخواد سانسور کنه یا واقعیت رو نگه !!!!!مگه اینجا دادگاهه و قراره اعد ...

گلم الان داستان رو خوندی کامل.بنظرت کی مقصره؟؟

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2706