2733
2734
عنوان

امروز نمیدونم چرا یاد جاریم میفتم 🤠😹

| مشاهده متن کامل بحث + 3449 بازدید | 239 پست
اینکه جوابشونو مثل خودشون با پرویی و با بی ادبی بهشون میده باعث شده بفهمن اگر باهاش بد حرف بزنیم اون ...

ولی از حق نگذریما جاریم بیشتر اوقات بیش از حد مسخره میکنه و تیکه میندازه ...لابد میخواد بکه من بدتر شمام اره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخ آخ آخ. بهار جون اینا خصوصیات جاری منه که گفتی. اتفاقا آدم سیاست مداریه. با همه فامیل شوهر قطع رابطه هست، خونه مادر شوهر سالی دو سه بار میره. تو خونه مادرشوهر زهر چشم گرفته که بگه ببینید شوهرم چقدر ازم حساب میبره. شوهرشم بنده خدا عین مووووش آب کشیده گوش به فرمانشه. فک کنم از مهریه ترسوندتش😅😅 خلاصه خواهر این کارا از سیاستشه. مادر شوهرمم بیشتر هواش رو داره. چرا؟چون اون یه آدم بیشعوری و همه ازش میترسن برای همین همه مراقبن که یه وقت قاطی نکنه. به شوهرش دستور میده بره ظرف بشوره تو خونه مادرشوهرم و شوهرش هم عین بدبختا وامیسته پای سینک و بااکراه و سکوووت همه ظرفا رو میشوره خانم هم لبخند پیروزمندانه به من و مادرشوهرم میزنه. خیلی هواش رو دارن بخاطر اینکاراشه نه اینکه آدم محترمیه. مادرشوهرم اینا سالی یکبار هم خونش نمیرن بعد برای عمل مادرشوهرم زنگ زده بوده بهشون که وااای اگر بذارم دور از ما عمل کنید باید بیاید پیش خودم. بشدت متظاهره و همه هم میدونن البته 😁😆

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
اینکه جوابشونو مثل خودشون با پرویی و با بی ادبی بهشون میده باعث شده بفهمن اگر باهاش بد حرف بزنیم اون ...

یعنی مادرشوهرم اینا من چون بد حرف نزدم با من بدی میکنن؟اگه منم چندبار بد حرف بزنم حالشونو بگیرم حساب دستشون میاد؟؟؟

2728
منم یه مدت مثه خودشون بشم؟؟؟

ب نظرم سختع مث خودشون بشی ولی من هرچی میگن جوابشون میدم و حالا بیشتر احترامم میکنن قبلا ب شوهرم متلک میگفتن ولی الان جرات ندارن ب شوهرم چیزی بگن😁

دختری دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره…😎🫀👶🏻🤍✨
ولی از حق نگذریما جاریم بیشتر اوقات بیش از حد مسخره میکنه و تیکه میندازه ...لابد میخواد بکه من بدتر ...

اره دیگ خودشیرینی میکنه😂

مادرشوهر من شب ها کابوس می بینه که این عفریته داره پسرش رو اذیت می کنه. برای همین بهش باج میده تا پسرش در امان باشه. احترامش قلبی نیست از ترسه.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2738
ن من حس میکنم ی جا ی بداخلاقی کرده یا حالشونو گرفته ..واسه همین تاپیک زدم ببینم اخه ادم انقد پررو بی ...

مهریش نمیدونی چقدره؟😁

بنظرم ممکنه یوقتی با برادرشوهرت دعوایی چیزی کرده باشه،حالا اونا از این بترسن که دوباره مثلا اگه ناراحتش کنن،روی برادرشوهرت خالی کنه

مامان آراد و ماهان😍
آخ آخ آخ. بهار جون اینا خصوصیات جاری منه که گفتی. اتفاقا آدم سیاست مداریه. با همه فامیل شوهر قطع راب ...

اصن از حرفایی که پشت سرشه نمیترسه؟کسی پشت سرش حرف بزنه جاریت بفهمه چکارمیکنه؟

ب نظرم سختع مث خودشون بشی ولی من هرچی میگن جوابشون میدم و حالا بیشتر احترامم میکنن قبلا ب شوهرم متلک ...

مادرشوهرمنم جلو من به شوهرم داد فریاد میکنه ..البته باهمه بچه هاش جلو همسراشون اینجوری میکنه همم برخورد میکنن ..من این دفعه چیکارش کنم که جلو من غرور شوهرمو له نکنه؟توچکارکردی که جلوتو به شوهرت چیزی نمیتونه بکه؟

اینجوری زهرچشم گرفنه؟😱🤣🤦‍♀️

شوهرش شغلش جوریه که اگه خانم ازش طلاق بگیره اونم از شغلش اخراج میشه 😉 حالا نگم چه شغلی. تابلو میشه.

یعنی مادرشوهرم اینا من چون بد حرف نزدم با من بدی میکنن؟اگه منم چندبار بد حرف بزنم حالشونو بگیرم حساب ...

ن بد حرف نزن اگر متلک گفتن جوابشون بده مثلا اگر گفت چرا این لباس پوشیدی یا بهت نمیاد توهم بگو ببخشید هرکسی یه سلیقه ای داره شرمنده ک سوال نکردم چی بپوشم از این ب بعد میپرسم اینم یکی از جواب هام ب خواهرشوهرم 😁😂

مهریش نمیدونی چقدره؟😁 بنظرم ممکنه یوقتی با برادرشوهرت دعوایی چیزی کرده باشه،حالا اونا از این بترسن ...

ن والا🤣🤣🤣🤣وای از دستت👍🤣اهان یعنی با برادشوهرم دعواکرده مادرشوهرم اینا فهمیدن واسه ارامش پسرشون لالمونی گرفتن اره؟

2706