2726
عنوان

داداشم به شوهرم گفت دوس پسرداشتم☹😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4163 بازدید | 143 پست
دیروز سرم شلوغ بود فرصت نکردم  میخاستم تاپیک بزنم به همه ثابت کنم که واقعا ریدن😁

دیروز بوش میومد😂😂😂😂

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره این بستگی داره که افسر سخت گیر نباشه  حرف مربیت درسته  و این که فاصلتو با ماشین جلوی ...

اصلا نمیشه برم جلو یعنی تاحالا هیچ مربی ای اینجوری اموزش نداد..۳تا مربی عوض کردم😆

بار اخری فاصله با جدولم درست بود ولی افسر هی میگفت فاصلت با ماشین جلویی زیاده دوباره رفتم تمرین با مربی گفتم فاصلم زیادشده بود گفت ی دوبل برو انجام دادم گفت این کجاش زیاده افسرت بهونه داشت

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2728
باید همین که ته ماشینی که داری ازش دوبل میگیری رو ازوسط پنجره پشت سر شاگرد دیدی شروع کمی فرمون دادن ...

۱۰متر😲😲😲

من نهایتا۱ونیم تا دومتر بود فاصلم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
باید همین که ته ماشینی که داری ازش دوبل میگیری رو ازوسط پنجره پشت سر شاگرد دیدی شروع کمی فرمون دادن ...

موقعی ک قبول شدی چندمتر بود فاصلت.مربیت چی گفته بود

اره این بهترین کاره منم همون اول به شوهرم گفتم گفت اشکالی نداره مهم الانه ک تو منو انتخاب کردی

سر و کله ی پسره بعده چندماه پیداش شد به نامزدم پی ام داد نامزدمم بهش گفت من همه چیو میدونم لازم نیست چیزی بگی بعدم بلاکش کرد 

خدارو هزار بار شکر میکنم ک گفتم وگرنه اعتمادش نسبت بهم عوض میشد 

ما اصلا به عنوان عشق اینا بهم پی نمیدادیم اون جو ورش داشته بود😂3هفته بیشتر نبود دیگه بعده اون توبه کردم 

ک 2ماه بعدش اونی ک از بچگییییی دوستش داشتم اومد بهم پی داد میخام راجبت به خانوادم بگم 

من اول همه چیو گفتم ک اگه مشکل داشت همین اوله کار بره نرفتو دیگه 2سال نامزدیم نوروز عقدیمه

۱۰متر😲😲😲 من نهایتا۱ونیم تا دومتر بود فاصلم

اره😂😂

انقدر استرس داشتم چون تمتم کسایی که قبل من سوار میسدن امتحان بدن باگریه پیدا میشدن.خودمم نمیدونم چطوری انجام دادم ۱۰ متر فاصله ایجاد شد.

فقط دیدم افسره وتمام کسایی که ایساده بودن امتحان بدن تواون خیابون قهقه میزدنا😆😆یادش بخیر

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

خب😐

دوسپسر داشتی ک داشتی

مهم اینه ک داشتی واسه گذشتته ، موقعی که شوهرت هیچ نقشی تو زندگیت نداسته

الان عزا گرفتی؟

بخدا گیر بده مشکل از خودشه

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
اصلا نمیشه برم جلو یعنی تاحالا هیچ مربی ای اینجوری اموزش نداد..۳تا مربی عوض کردم😆 بار اخری فاصله ب ...

خب از مربیت بپرس گلم اینو که من گفتم 

بکو اکه دوباره بخوام برم جلو تا فاصله رو با ماشین جلویی کم کنم ایراد میگیره ؟؟؟

چه افسر سخت گیری 

آه 

😢😢

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2706