2737
2734

داداشم ۹سالشه ظهر که شوهرم اومد بعد ناهار من تو اشپزخونه بودم داداشم گفت من از دریا خیلی راز دارم شوهرم گفت راز چی داداشمم گفت اگه بگم باهاش قهر میکنی.طلاقش میدی شوهرمم گفت نه 

اونم گفت زنت دوس پسر داشته

شوهرمم چیزی نگفت بلند شد رفت سرکار

شب که بیاد بهش چی بگم😪

بخدا روم نمیشه تو صورتش نگاه کنم

اگه بگمم دروغ گفته باور نمیکه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست...من امیدم به خدا بعدِ خداهم به خداست...❤

عجب ادمیه

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من ک همون اول گفتم همچیو خودمو راحت کردم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه داداش بی تربیتی 

کتکش بزن حتما 

یا یه نیشگون بگیر تا عمر داره یادش نره 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738

بگو منظورش خوشو بش کردنع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706