2737
2734

حالا به دلیل سلایقی که دارین و بقیه ی شرایط گذشته و شرایط مالی و اینا.

اخلاقش خوب باشه ولی با اینکه همسر تون هست عاشق نباشید. 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
نه😌

خوش به حالت😔

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شرایط مالی و اینا 😐😐😐😐😐 عجبببب😐😐😐

بله

همسر ک ن ولی دوسپسرم اینجوری بود هرررکاری میکرد ب دلم نمینشست

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
والا اگه اخلاقش خوب باشه چه دلیلی باید داشته باشه عاشق نباشیم نمیدونم  شرایط مالی؟ قطعا ربطی ب ...

من پشیمونم از ازدواجم 

2706