2733
2734
عنوان

اگ کسی بهش برمبخوره خواهش میکنم نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای نگه داشتن طرفت نه اصلا ولی اگر خودتم نیاز داری و واقعا میخوای برو سمتش باج دادن اصلا خوب نیست ب ...

من خبلی دوس داشتم میترسیدم پشتم حرف بزنه من دوس داشتم لاقل بزارم ببوسه منو دوسااال نذاشنم

حالا بوسیدن مشکلی نداره، اما فکر می‌کنم کسی که میخواد بره، چه باهاش رابطه برقرار کنی چه نکنی، میره. فکر نکن میتونی کسی رو با رابطه نگه داری، اون اخلاقه که طرف رو نگه میداره، نه سکس. 

2738

نمیشه انکار کرد ک رابطه ج*** یه اصل مهم تو رابطس و اگر دچار اختلال باشه کل رابطه دچار اختلال میشه. امار هم اهمیتشو نشون میده. تو همین سایت باید تاپیک هایی رو دیده باشی ک خانما از سردی یا گرمی شوهرشون مینالن...خب اگر قبل از ازدواج فهمیده بودن ک از نظر ج*** باهم تفاهم ندارن شاید یه تصمیم متفاوت میگرفتن...

خودتو با کلیشه ها گول نزن. این که میگن پسری ک دوست داره بهت دست نمیزنه کلیشه فیلم و سریالای ایرانیه. من همه جورشو دیدم تو دوستا و اشناهام. پسری ک موندن بلد باشه، میمونه،درسته. ولی یک رابطه به خیلی چیزا نیاز داره تا تداوم داشته باشه

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
حالا من میگم چون ندادم باهام دعوا میکرد همش خیلی عاشقم‌بودا حتی واسم گریه میکرد اما باهم همش دعوا می ...

سفت باش، مردا برای رسیدن ب س هر کاری می کنند.  خب خانواده باید در جریان رابطه دوستی تون باشند و حالت نامزدی بگیره. اگر بند آب دادی شاید باهات ازدواج نکنه . میل خودته. البته کسانی هم بودند که پیش از  ازدواج رابطه ج داشتند و با هم هم ازدواج کردند  چقدر بهش اطمینان داری؟ ، عقد کن.

من خبلی دوس داشتم میترسیدم پشتم حرف بزنه من دوس داشتم لاقل بزارم ببوسه منو دوسااال نذاشنم

خب پس به طرفت اطمینان نداشتی . البته مردای ایرانی هر چقدر هم ادعا کنن گذشتت به خودت مربوطه وقتی بدونن قبلا باکسی بودی باهات ازدواج نمیکنن حتی اگه باخودش بوده باشی میگه اینکه راحت با من بود نکنه با صدتا دیگه هم بوده 

نمیشه انکار کرد ک رابطه ج*** یه اصل مهم تو رابطس و اگر دچار اختلال باشه کل رابطه دچار اختلال میشه. ا ...

میشه درخواستمو قبول کنین خیلب نیاز دارم باهاتون صحبت کنم

2706