2733
2734

بچه ها من اخرش نفهمیدم چکار کنیم واس پسرا ک بمونن  ازمون زده نشن والا بدی میرن ندی میرن البت من هیچوق هیج کاری نکردم بادوس پسرم حالا دوستام بهم میگن بخاطر اینه اون نیازش بالا بوده و اینا بخاطر همین همش باهات دعوا میکرده تروخدا یکی منو روشن کنه بالخره چکا کنیم

فقط کافیع بگی بدرک اگ رف/

عین چی نمیرع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشق واقعی نیومده تو زندگیت گلم... باید پسر عاشقت بشه

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2738

بستگی داره طرفت کی باشه 

عشقت باشه و ازدواجی 

یا نه صرفا دوس پسر 

دوس پسر باید بره گمشع 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

فقط اینو میدونم که اگ ندی،چیزی رو از دست ندادی حداقل میگی به یک ورم که رفت

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

تو اونجوری زندگی کن که دوست داری

اونجوری که راحتی و فکر میکنی که درسته

اگر این خواسته تورو نمیفهمه همون بهتر که بره

اگه تورو میخواد باید همینجوری که هستی بخواد

نگران نباش تنها نمیمونی بلاخره یکی پیدا میشه مثل تو فکر کنه

2706