2726
نه هیچی نمیگه همش میگه طبیعیه وزن بچه هم ۳۳هفته ۲کیلو بود کمه😞

خب طبیعیه دیگه عزیزم مهم سالم بودن بچه ست نه تپل بودنش. خودت بزرگش میکنی😍تازه اگه زایمان طبیعیه که هرچی ریزتر راحت تری. من هفته 41 وزن بچه م 2750 بود

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕

من اخر ماه ۶ م،تاحالا ۸ کیلو اضافه کردم،بنظرتون تا ماه ۹ چقد میشه وزنم؟😕

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل از بارداری چند کیلو بودی؟

ب  نظرم رعایت کن چون من نیمه ماه ۶ هستم با وجود دوقلویی ۸ کیلو اضافه کردم ‌حسابی کلافه شدم

منم مثل شما هستم تا حالا تقریبا 8 یا 9 کیلو اضافه کردم تا آخر چقدر میشه نمی دونم ماه  قبل دکترم مولتی ویتامین رو گفت یک روز درمیون بخورم البته توی سه ماهه دوم اینقدر وزن اضافه کردم سه ماهه اول 4 کیلو کم کردم 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2728
من قبل بارداری58بودم الان که ماه نهمم76کیلو شدم فعلا😔😔😔 امیدوارم انقدر که زیاد کردم کمش کنم الب ...

مثل من بودین وزن قبل تون،من آخرش دیگه شدم77با اینکه شیر هم ندادم تو ده ماه کامل کم کردم

به وقت تولد دوقلوها  
قبل از بارداری چند کیلو بودی؟ ب  نظرم رعایت کن چون من نیمه ماه ۶ هستم با وجود دوقلویی ۸ کیلو ا ...

۶۲ بودم عزیزم،الان ۷۰ ،وااای میخوام یه کم غذا بخورم عذاب وجدان دارم،همش بخاطر مولتی ویتامیناس،ازوقتی اونو میخورم وزنم سریع بالا میره

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
بابا خیلی خوبه بچه ضعیف هم باشه وقتی بدنیا بیاد زود رشد میکنه اما خودت باید کلی سختی بکشی تا مثل قبل ...

نه بچه ضعیف خیلی آدم اذیت میکنه من ددخترم کم وزن بود پدرم و درآورد دائم مریض میشد  

به وقت تولد دوقلوها  
خب طبیعیه دیگه عزیزم مهم سالم بودن بچه ست نه تپل بودنش. خودت بزرگش میکنی😍تازه اگه زایمان طبیعیه که ...

واقعا اره دکترم گفت طبیعی میتونی...اخه میگن نگه داری بچه لاغر سخته تپل باشه کمی زود از اب وگل در میاد نمیدونم همه بهم میگن پس چرا شکم نداری اعصابم داغون میشه 😣

میشه برا سلامتی پسرم صلوات بفرستین... انشالله همه منتظرا زودی دامنشون سبز شه ...امـــــــــین
منم مثل شما هستم تا حالا تقریبا 8 یا 9 کیلو اضافه کردم تا آخر چقدر میشه نمی دونم ماه  قبل دکترم ...

امروز وقت دکتر دارم،حتما بهش میگم اگه میشه مولتی ویتامینامو یه روز درمیون بخورم،غذاهم زیاد نمیخورم بیشتر میوه میخورم،مولتی ویتامینا وزنمو میبرن بالا

واقعا اره دکترم گفت طبیعی میتونی...اخه میگن نگه داری بچه لاغر سخته تپل باشه کمی زود از اب وگل در میا ...

نگهداری هربچه ای برای اولین بار سخته چه تپل چه لاغر. زود عادت میکنی تازه بچه هم زود بزرگ میشه

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕

۳۵ هفته و ۳ روزم

تا الان ۴ کیلو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706