2733
2734
عنوان

بدترین شوهری که دیدم✋

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 57 پست
زنش حامله بود زدتش😑😔

چ وحشی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
خب ازین شوهر چرا بچه دار شده ؟؟؟.که بچه هاشم بدبخت بشن 

دیگه اینش پا خودش بی عقلی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی من بخوام یه کاربر که دوستمه میتونم برش گردونم یا حتما خودش باید بگه

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
2731
راستی من بخوام یه کاربر که دوستمه میتونم برش گردونم یا حتما خودش باید بگه

میتونی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
میتونی

اخه نی نی یار قبلا گفته بود خودش باید درخواست بده 

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

ببین تو نمیتونی یه کاریش کنی اینه کاربریش  @سوپ_شام نیست

2738
چه بد  خدا زنش رو نجات بده

امضات در مورد شخص خاصیه ؟ خیلی ناراحت شدم خوندم 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
منم یه مردی تو فامیل شوهرم دیدم که اصلا به زنش احترام نمیزاشت و خیلی تحقیرش میکرد .شنیده بودم دست بز ...

دقیقا همسایمون، شوهرش این مدلی بود، مجرد یک شب رفتم خونشون پیش خانمه بخوابم، چون تنها بود(شوهرش راننده بیابون بود) ساعت یک بود شوهرش یکهویی اومد، منم خواب بودم، زنه به خاطر اینکه شوهرش زود اومده کلی فحش و بد و بیراو نثار شوهر بیچاره کرد.منم خوابم سبک، من با اینکه مجرد بودم از رفتار زنه خیلی بدم اومد. شوهرش هم خسیس بود هم دست به زن به گفته ی همسرش. یعنی هر مردی جای این مرد بود هم به زنش خیانت می کرد هم تو خرجی، خساست. به جای اینکه شوهرش سر زده بعد چند روز خسته و کوفته از رانندگی اومده بره بوس و ناز و.... فحش میده که چرا بدون اطلاع قبلی اومده. مردها کشته ی احترام هستن. وقتی زنه بد دهنه شوهرش حلوا حلواش کنه

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
ببین تو نمیتونی یه کاریش کنی اینه کاربریش   @سوپ_شام نیست

عه ترکیده😑

بهش بگو شمارش و بده به من

عه ترکیده😑 بهش بگو شمارش و بده به من

شمارشو چراا؟؟ اره امروز اومدم پرسیدم گفتن خودش خواسته ولی اخه خودش غلط کرد خواست بره😞

شمارشو چراا؟؟ اره امروز اومدم پرسیدم گفتن خودش خواسته ولی اخه خودش غلط کرد خواست بره😞

عه بس خودش خواست که هیچ☹

عه بس خودش خواست که هیچ☹

اره اگه وفا داشت نمیرفت🙄

2706