2726
عنوان

ازدواج با دکتر

6072 بازدید | 96 پست

سلام من ۱۹ساله ام و پسری ک ازم خواستگاری کرده پزشکه و۲۴ساله خیییییلی از لحاظ فرهنگی و خانوادگی با فرهنگن منپ از خانواده فرهنگیم ،خودمم دانشگاه فرهنگیانم و وضعیت مالیش خیلی عالیه ولی خب اخلاقیات برام مهمه ک اخلاقن هم همه چیز تمومه  میخام باهاش اول ۴_۵سال اشنا شم بعد ازدواج کنم اگر مناسب هم بودیم .....ایا این تصمیم غلطه ...اصلا ازدواج معلم و پزشک غلطه ؟

سلام‌عزیزم پزشک ۲۴ساله نداریم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

٦ ماه واسه اشنایی کافیه 

٥_٦  روحت داغون میکنه ک اخرش هیچ باشه خانومی

هیچوقت قوی نمیشوی تا زمانی ک قوی بودن و قوی ماندن تنها انتخابت باشه🙂متاهل ❤💍دوستام بهم میگن بهترین مشاوره بد اخلاق دنیا 😐تجربه نشون داده تو هر طور باشی مردم طور دیگه ای فکر میکنند ؛پس خودت باش دنيا "اصالت" را ستایش میکند!🙂❤

4 پنج سال  ننم یانده

حداقل یکسال رو میشه درنظر گرفت

ولی 4 پنج سال میتونه یکی بهتر از شماهم پیدا کنه

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂

1سال کافی و بهتره

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

اگ وابستش شدی بعد دلشو زدی چی؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

اگ میخوای چهارپنج سال دوست باشین حتمننننن تحت نظر و با اطلاع خانواده ها باشه ینی دوستیتون رسمی باشه و با حمایت خانواده ها

ولی خو از لحاظ تفاوت شغلتون بنظرم مشکلی نیس ، بازم بستگی داره به خودتون اگه اخلاق خاصی داشته باشین 

چه حرفیه. مگه از روی شغل میشه گفت ازدواج درسته یا غلطه.

شما اول ببین دیدگاهت نسبت به ازدواج چیه، اصلا قصدت از ازدواج چیه، اهداف شخصیت توی زندگی چیه. مستقل از ازدواج.

بعد ببین اصلا به درک کافی برای شریک شدن وقت و عمرت با یک شخص دیگه رسیدی یا نه.

بعد تااازه میرسی سر اینکه آیا با طرف مقابلت تفاهم داری آیا عقایدتون به هم میخوره آیا در رسیدن به اهداف هم میتونین به هم کمک کنین یا نه‌.

شغل فقط از این جهت که طرف درآمد قابل قبولی داشته باشه مهمه. 

سلام‌عزیزم پزشک ۲۴ساله نداریم

وا

پسر خاله من ۲۴ سالشه تخصص قبول شده امسال

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

هر کی همچین خواستگاری داشته باشه، بله رو میگه، مهم اینکه ایشون بپسنده، پزشک دیدم دیپلمه گرفته، از خودش خیلی پایین تر، درست و غلط نداره، ازدواج یه هندونه سر بسته هست، یکی از دوستام یا یه پسر هم‌سطح و کاملا مناسب هم ازدواج کرد، کلی مشاوره ازدواج و 6 ماه نامزدی که آشنا بشیم داشتن، بعد پنج سال با یه بچه دو ساله جدا شد

2706