2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ندارم😢

خب اشکال نداره میگم

آرد ۲ و نیم لیوان الک کن 

شکر ۱ لیوان

شیر یا ماست ۱ لیوان

روغن مایع نصف لیوان

بکینگ پودر ۱ قاشق چایخوری سرپر الک کن 

پودر وانیل نصف قاشق چایخوری الک کن 

تخم مرغ اگ درشته ۳تا اگ ریزه ۴تا

همه مواد ۱۰ دقیقه قبل اماده کن و بچین رو میز تا ب دمای محیط برسه

قالبتم چرب کن و فر رو هم روی ۱۶۰تا ۱۷۰ درجه بذار و ازقبل روشن کن 

با همزن برقی بزنی بهتره چون ب ی سمت هم میزنه

اول تخم مرغا رو بشکن و بزن حدود ۱ تا ۲ دقیقه بعد شکر و بعد روغن و شیر یا ماست طوریک مواد ی دست بشه بعد ارد و بکینگ پودر و وانیل ک باهم الک کردی رو ب موادت اضافه کن وهم بزن ب ی سمت هم بزن خوب ک هم زدی و موادت ی دست شد بریز تو قالبت ک از قبل چربش کردی بعد بذار طبقه وسط فر ۱۷۰ درجه ب مدت ۴۵ دقیقه

تو اینمدت اصلا در فر بازنکن ۴۵ دقیقه ک شد ی خلال دندون بردار بزن ب کیکت اگ مواد چسبیده بود بهش یعنی هنوز نپخته بذار باز چند دقیقه بپزه اگ نچسبید ک پخته

یادت باشه تخم مرغ زیاد هم نزنی ک کیکت بوی شی میگیره بعد ک کیکت اماده شد از فر دربیار و بذار ۱۰تا ۱ربع تو قالب بمونه و توهوای خونه و محیط باشه بعد از قالب دربیار و حالا خواستی تزئین کن یا نوش جان کن 

اگ خواستی کاکائویی درست کنی ی قاشق غذاخوری پودر کاکائو ب موادت اضافه کن 😊😊😊😊

بازم اگ سوالی بود درخدمتم 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2728
من همه ی اینکارارو میکنم آخرش یا خمیر میشه یا میسوزه

احتمالا درجه فرت و تایمت بالاپایین میشه در فر ب هیچ عنوان باز نکن موقع پخت 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
ممنون عزیزم 😍😘❤️

فدات ایشالا ک ایندفه درست کردی خوب دربیاد 😊😊😊😉😉😉

ولی یچیزی بپرسم من چجوری عصرونه‌م میخورین ما ساعت ۱۱صبونه میخوریم بعدشم ۸شام حتی نهارم نمیخوریم

من ساعت۸صبحانه میخورم ۱۲میانوعده ۳ ناهار ۶عصرونه (درحدمیوه یا چای خرما یا کیک کوچیک)۹شام 

اگ شیرداشته باشیم قبل خوابم۱لیوان شیردارچین

عصرونع در کار نیس/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706