2737
2734

من

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون ک شوهر ندوس بچه ندوس و مستقل؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
  • باعث شور زندگی می شوند
  • برونگرایی زیادی دارد و شیطون و طناز و فعال و زیبا است
  • خدای دلبری است و فشن و مد و هیجان و خنده و رنگ و جلب توجه و رسیدگی به خود از ویژگی های آفرودیت است
  • اغوا دارد و می تواند در اشخاص تاثیر بگذارد و در کاری وارد کند
  • اگر آفرودیت در زن ها پایین بیاید باعث حسادت و اعتماد به نفس پایین شود
  • در شعر و سخنوری و تبلیغات عالی هستند
  • دوست دارند خاص باشند و در چشم همه باشند و وجود و هویت شان را از توجه گرفتن دریافت می کنند
  • انرژی آفرودیت از زیباترین جنبه های زندگی است.
  • در جمع های آفرودیتی مکر و حیله زیاد است چون برای آفرودیت مهم است همیشه توی چشم باشد پس نمی تواند کار گروهی بکند
  • می توانند سو تفاهم ایجاد کنند چون گرم هستند و با مردها گرم می گیرند
  • سورپرایز شدن خیلی برای آنها مهم است
  • فقدان تمرکز دارند چون در حال زندگی می کنند
  • پشیمانی های زیادی در زندگی شان بوجود می آید چون در لحظه تصمیم می گیرند
  • فقدان آینده نگری دارند
  • دل آنها همیشه جوان است و حتی در کهنسالی هم از رسیدگی به خود دست برنمی دارند
  • معمولا” در جوامع درک درستی از آفرودیت وجود ندارد و آفرودیت ها سرکوب می شوند
  • اگر مواظب خودش نباشد فرصت های ازدواج را از دست می دهدالبته دیگر شخصیت ها هم هستند که می توانید ویژگی شخصیت آنها را مورد مطالعه قرار دهید.
آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738
توضیحات بیشتر لدفن😅😅😅😅

آفرودیت اسم خدای یونانی هست

ک مظهر عشق و زیباییه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
باعث شور زندگی می شوند برونگرایی زیادی دارد و شیطون و طناز و فعال و زیبا است خدای دلبری است و فشن ...

اینا همه خصوصیات منه 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
خوش اومدی خانم پرانرژی   خوشحال میشم بگی که چرا آفرودتی😊

فدات

چرا نداره که تست دادم آفرودیت بودم دیگه میگن خوش زبونم خوشتیپم خانوماهم باهام خوب نیستن اغلب😁

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706