2733
2734

گاهی  میخوایم مطالعه کنیم اما فرصت خوندن کتاب رو نداریم .

یا نمیرسیم یه کتاب قطور رو تموم کنیم یا ارادمون ضعیفه..

برای تشکیل گروه کتاب خوانی به سبک گروهی به یک یا چند همراه نیاز دارم هرکس موافقه اعلام کنه.5 تا 10 نفر

نحوه ی کارگروهی و مطالعه ،اگر گروه تشکیل شه همون جا اعلام میشه

(توی تلگرام تشکیل میشه)

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه اینجوری انگیزه کمه،یه گروه چندین نفره

اگر موافق باشی شروع می کنیم

چندین نفره بشه چت های بی ربط هم به دنبالش زیاد میشه

از یه کتاب سبک شروع میـکنیم

اگر موافق باشی شروع می کنیم چندین نفره بشه چت های بی ربط هم به دنبالش زیاد میشه از یه کتاب سبک شرو ...

همینجا بگیم هی؟

شاید این تاپیک هی اومد بالا،بقیه هم متوجهش شدن

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
2738

کسی تندخوانی بلده اینجا؟

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

خب تا زمانی که روش ها مشخص نباشن نمی تونم با قطعیت بگم که هستم یا نه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
خب تا زمانی که روش ها مشخص نباشن نمی تونم با قطعیت بگم که هستم یا نه

روش بصورت خواندن گروهی توی ذهنم هست

البته که اگه اعضا پیشنهاد بهتری داشته باشن استقبال میکنم

کتابی رو رای گیری و انتخاب میکنیم 

بین اعضا فصل هارو تقسیم میکنیم و هرکس خوند نکات مهم و اصلی و چکیده ی فصل رو که یادداشت کرده وویس میکنه و لینجوری انگار هفته ای یک کتاب کامل خوندیم

تو یه زمان مشخص  در هفته یک یا دو بار و هر بار نیم ساعت.. حالا دقیقشو توی گروه هماهنگ میکنیم

روش بصورت خواندن گروهی توی ذهنم هست البته که اگه اعضا پیشنهاد بهتری داشته باشن استقبال میکنم کتابی ...

چه طوری سلایق مختلف رو پوشش می دی در این روش؟

من قبلا تو گروه کتابخوانی بودم اما همیشه یا رمان انتخاب میشد یا کتاب های موفقیت

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
چه طوری سلایق مختلف رو پوشش می دی در این روش؟ من قبلا تو گروه کتابخوانی بودم اما همیشه یا رمان انتخ ...

رمان نه

نمیخوایم قصه بخونیم. میخوایم آگاهیمون بالا بره، خب اعضا نظراتشون رو اعلام میکنن اما تصمیم گیری نهایی با سرگروه هست

و خب کسی که بخواد آگاهیش بالا بره سعی میکنه تو همه ی زمینه ها باشه این آگاهی... نه فقط یک بعد

پس هر هفته سبک و موضوع مطالعه رو تغییر میدیم0

رمان نه نمیخوایم قصه بخونیم. میخوایم آگاهیمون بالا بره، خب اعضا نظراتشون رو اعلام میکنن اما تصمیم گ ...

خب در این صورت من هم حاضرم امتحان کنم

2706