2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
استفاده کردین؟ چطور بودخ

بچه من 2300 بود موقع تولد شیرمم کم بود، روزی 2 یا 3 بار میخورد اوایل الان یبار خیلی خوب وزن گرفت، دل درد یا یبوست و اسهال هم نشد، تروویتال عالیه

مامانِ لیانا

بهترین جایگزین شیر مادر برای نوزاد شیر بز هست دکتر میگفت تنها شیری که خواص شیر مادر رو داره فقط شیر بز هست علاوه بر شباهتش به شیر مادر حدود 96 درصد املاح و پروتین و مواد معدنی داره شیر بز ضد آلرژی هم هست برای بچه هایی که به شیر گاو آلرژی دارن بهترین جایگزینه علاوه بر این موارد برای بچه های کم وزن و بدغذا هم خیلی مفیده حتی میشه شیر بز رو از بدو تولد جایگزین شیر مادر کردقد بچه ها به خوبی رشد میکنه همان طور که در زمان قدیم هم شیر بز رو جایگزین شیر مادر میکردن برای بچه هایی که بی مادر بودن من خودم با توجه به دوقلو بودن بچه هام از شیر بز استفاده کردم به پسرم فقط شیر بز میدادم ماشاالله از دخترم هم کمتر مریض میشه هم قد و وزنش بهتره  من که خیلی راضی هستم  اگر تهران هستید میتونید شیر لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید تو گوگل تا بهترین جایگزین شیر مادر رو پیدا کنید