2726

بچه ها من دو هفته بویایم رفت الان دو سه روزه ضعیف برگشته اما احساس سنگینی و ضعف دارم تو سینه گلومم یکم (بلغم داره)گاهی انقد خشکه دارم دیونه میشم  صبا نمیتونم بخوابم هفته پیشم س بار رفتم دکتر حتی سی تی گرفت ولی اون موقع اینطور نبودم بهتر بودم . حس میکنم داره علایمم از نو شروع میشه کسی بود ه بعد دو سه هفته باز علایمش شرو شه از اول 

جام می و خون دل هریک به کسی دادن                   در دایره قسمت اوضاع چنین باشد...

منم گرفته بودم دکتر گفت ممکنه از روز ۱۲ به بعد یبارم از روز ۴ ب بعد بیماری عود کنه فکر کنم شما عود کرده مراقب باشید

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم گرفته بودم دکتر گفت ممکنه از روز ۱۲ به بعد یبارم از روز ۴ ب بعد بیماری عود کنه فکر کنم شما عود ک ...

ینی چی عود کنه .کی تموم میشه چطور بفهمم از بدنم رفته .تو احساس قلب درد و تهوع و سنگینی داشتی؟؟علایمت چی بوده؟

جام می و خون دل هریک به کسی دادن                   در دایره قسمت اوضاع چنین باشد...
2728

در طی روز حداقل سه پارچ اب بخور و ادرارت رو زیاد کن. با آبگرم بخور بده هرچقد بیشتر بهتر. پماد ویتامین آ چشمی به دهانه بینیت بمال. باید مکملهای حاوی امگا۳ و D3 حتما بعد بهبودی مصرف کنی. نترس و استرس نداشته باش.

بچه ها من الان ۱۸ روز از لرزی که کردم میگذره .علایمم خیلی ضعیف بود انگار الان شرو شده چکار کنم .چطور استرس نگیرم وقتی خوابمم نمیبره توروخدا برام دعا کنین 

ینی چی عود کنه .کی تموم میشه چطور بفهمم از بدنم رفته .تو احساس قلب درد و تهوع و سنگینی داشتی؟؟علایمت ...

من ۱۰روز اول احساس تهوع داشتم و سنگینی...بعد ۱۰ روز علاعمم کمتر شد تا روز ۱۴ رفت

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
 من ۱۰روز اول احساس تهوع داشتم و سنگینی...بعد ۱۰ روز علاعمم کمتر شد تا روز ۱۴ رفت

من الان هنوز سه هفته نشده پنج شنبه میشه ۲۱ روز .چه دارو استفاده کردی؟ تقویتی چی خوردین؟

من الان هنوز سه هفته نشده پنج شنبه میشه ۲۱ روز .چه دارو استفاده کردی؟ تقویتی چی خوردین؟

من ویتامین خوردم بابرای اسهال وتهوع روز۲۱رفتم دکتردارودادخوب شدم امادیدم خوب نمیشم حالت تهوع معده دردهمه داروهاروگذاشتم کنارفقط تغذیه خوب بهترشدم خداروشکرچیه بدن ضعیف میشه داروهم می خوری حتی ویتامینارم نخوردم همون اب هویج واب سیب کافیه