2737
2734

من تازه عروسم از بچگی هم تو مهمونیا مانتو میپوشم 😊حالا جاریم امشب دعوتم کرده دیروز بهم زنگ زد گفت دیر بیا والکی بهونه آورد که تا 10 شب آرایشگاهه 😐🤚آخه آرایشگاه و الان توکرونا تا 10 بازه اصلا؟!!! 🤚🤦‍♀️بعد دوباره امروز صبح زنگ زد بهم گفت عزیزم امشب چادر بنداز سرت مانتو هیکلت وخیلی زشت نشون میده😐بعد آخر همه زر زراش گفت چون قیافه نداری دارم بهت میگم حداقل هیکل خودتو زشت نکن حالا جاریم خودش لاااااااغرواستخونیه😐😂به حدی که همش شوهرش میگه یکم خودتو چاق کن 😐بخدا تازه از خواب بیدار شدم بعد تماسش زدم زیر گریه که لال شدم پشت تلفن و هیچی نگفتم😐🤦‍♀️😔😔😔حالا مامانم داره میگه چادرسرت کن امشب اما من چادر ندارم که 😭😭😭همه مغازه هام که بستن اصن بلد نیستم چادر بپوشم 😭

انقدر وقیح گفت قیافه نداری؟ 

خونه همچین ادمی میخوای بری!!؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرو 

ولی اگه میخوای بری خودت باش 

مانتو خیلی خوشگل هم بپوش 

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

چرا میخوای ب حرف جاریت گوش بدی اصلا ب اون چ 

می گفتی دوست دارم لباس لختی تنم کنم ب تو چه 🤨

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706