2737
2739

فندقه 😍😍😍⁦❤️⁩

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو ماهگی؟؟؟؟؟

جنسیت؟؟؟؟؟؟

از رو عکس سونو؟؟؟؟؟

خدایی علم پزشکی رو دیگه زیر سوال نبرید 

توی۱۶هفتگی پوزیشن جنین تازه اگه خوب باشه سونولوژیست می‌تونه تشخیص بده تکه دوماهگی 

اوخی بگردم🤩

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2738
دو ماهگی؟؟؟؟؟ جنسیت؟؟؟؟؟؟ از رو عکس سونو؟؟؟؟؟ خدایی علم پزشکی رو دیگه زیر سوال نبرید  توی۱۶ ...

کنجکاااااوم خواهر

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍
منم دیروز رفتم سونو نتونست جنسیت تشخیص بده سونوی منم خیلی شبیه مال شماست

خدایا چقدر شیرینن آخه 

دو ماهگی؟؟؟؟؟ جنسیت؟؟؟؟؟؟ از رو عکس سونو؟؟؟؟؟ خدایی علم پزشکی رو دیگه زیر سوال نبرید  توی۱۶ ...

من ان تی دادم ۱۲ هفته 

ی خانمم مث من اومده بود گفت بهش دختره ب من گفت وضعیت جنین شما قابل تشخیص نیست صبر کنین تا سونو آنومالی

آنقدر دوسش داررررم

منم خواهرزادمو خیلی دوس دالم مادرش که اصن دیوونه اشه درک می کنم چی میکی

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2706