2733
2734
عنوان

دختر ترشیده

2520 بازدید | 38 پست

بچه ها من دوتا دخترعمو دارم ۴۰ سالشونه تو روستان مجردن یکیش تازگی میره خیاطی یکیشم کلا تو خونس .بیچاره ها از قیافه افتادن و بهشون میگن ترشیده .خیلی دلم براشون میسوزه .بنظر شما سایت آشنایی و ازدواج رو بهشون معرفی کنم؟دلم میخاد سز و سامون بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ساده اان.....نندازشون تو لجن.سایتا بیشترشون برا سو استفادس

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

خدایی مگه استغفرالله 

بزار هرچی قست باشه براشون پیش بیاد

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

اگه میتونی از محیط روستا خارجشون کن یه کاری تو شهر براشون پیدا کن که دغدغه‌ی اول و آخرشون ازدواج نباشه. با این  شرایط ازدواجم کنن فقط به خاطر حرف دیگرانه نه میل خودشون. رشد فردی مهمتر از ازدواجه براشون

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜

نه معرفی نکن این سایت ها بیشتر مردها برای صیغه یا دوستی میان خیلی کم پیش میاد به ازدواج ختم بشه شما فقط براشون دعا کن و یا ختم چهل روز یس بخون

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706