2733
2739
عنوان

دوستان کمکم میکنید خسته شدم

256 بازدید | 32 پست

بچه ها وضع مالی پدرم خیلی خوب بود ولی مشکلات زیادی اومد یه یک سال حسابی وضعمون بد شده نامزدم روز اول شرطش این بود که من سر کار نرم از اون ورم پدرم نمی تونه هزینه منو بده  مدام بهم میگن خودت برو سر کار یا یکم پول که میدن مدام ازم می خوان بگم چیکار کردم خود نامزدم واسه کرونا شرایطش افتضاح شده خودشم خیلی ناراحت از وضعیت من تا می تونه کمک میکنه خودمم خسته شدم به نظرتون چجور راضیش کنم واسه کار کردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شرایطو توضیح بده و بگو باید برم سرکار

بهش میگم یا قبول نمیکنه یا حرفو عوض میکنه من خیلی ساختم با همه چی ولی بیشتر فشار خانوادمه که مغزمو برده منی که کلی خرج میکردم الان واسه ۱۰۰ هزارتومن مامانم بابام اعصابم بهم میریزن 

2738
بگو یکی از فامیلامونه میخام برم پیشش بهم زنگدزده یا به مامانم گفته دخترتون بیاد پیش من فامیل الکی بگ ...

اخه ما جایی میشنیم که هیچ فامیلی ندارم همه فامیلامون شهر دیگه هستن به خاطر کار پدرم اومدیم این شهر آشنا شدیم میدونه هیچ آشنایی نداریم 

بهش میگم یا قبول نمیکنه یا حرفو عوض میکنه من خیلی ساختم با همه چی ولی بیشتر فشار خانوادمه که مغزمو ب ...

خب شرایط سخته عزیزم ولی میتونی به همسرت بگی محیط کارو ببین اگه راضی بودی برم همونجا سرکار که البته بعید میدونم چون همسر منم مخالف کارم بود و من از بیکاری میخواستم برم سرکار تو عقد حتی مامانم گفته بود بهش بذاره من برم سرکار که کمک کنم برا جهاز شوهرم گفته بود نمیخواد جهازم هرچی داشت اشکال نداره خودم میگیرم البته خودم از مامان خواسته بودم به همسرم بگه

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
خب شرایط سخته عزیزم ولی میتونی به همسرت بگی محیط کارو ببین اگه راضی بودی برم همونجا سرکار که البته ب ...

ما عزیزم در مرحله اذدواجیم ولی شرط اصلیش همین بوده گلم و خیلی هم حساسه عین همسر شما میگه شرایط جامعه خوب نیست اجازه نمیده 

ما عزیزم در مرحله اذدواجیم ولی شرط اصلیش همین بوده گلم و خیلی هم حساسه عین همسر شما میگه شرایط جامعه ...

پس کلا بیخیال کار شو رضایت نمیده من همه کار کردم نشد. سعی کن خرج نکنی که خانوادت فشار نیارن

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2706