2726
عنوان

بچه ها مامانم خیلی اذیت میکنه😭

1270 بازدید | 120 پست

سلام بچه ها من 14 سالمه پسر هستم به خدا ببخشید میام تو سایت شما خانوما آخه هیچکی حرفمو گوش نمیده😭مامانم بیشتر مواقع باهم خوبیم با بابام همینطور دوتاشون مهربونن و خوبن ولی به کوچیکترین چیزی گیر میدن و اذیت میکنن 

مثلا یه بار گفتم میخام قاب گوشیم رو عوض کنم میگن تو خیلی ولخرجی و اصلا اینکار خوب نیست و کار میکشه به دعوا و اینا یعنی از کوچیک ترین چیز ممکن دعوا راه ميندازن مامانم همش به بابام میگه و حتی اگه دروغ بگه بابام هم‌ باور میکنه و دعوا میکنه و بعضی موقع ها هم‌ میزنه😐😭امروز بعد 1 ماه ناهار مرغ می‌خواستیم داداشمم دوست داره 2 سالشه بعد داشتیم می‌خوردیم داداشم که غذاش تموم شد اومد و جفت پا پرید تو بشقاب من 😑😐منم خیلی بدم میاد یکی پاش رو بزنه به یچیزی که دوست دارم😐بعدش منم که نمیتونستم بخورم گفتم من نمی‌خورم میرم تخم مرغ درست میکنم میخورم😂بعد مامانم شروع کرد که چقدر تو قدر چیزی رو نمیدونی و اینا منم گفتم خب اگه خودت یا داداشم میتونه بخوره بخورید که حیف نشه من تخم مرغ میخورم گفت نه 😐بعدش شروع کرد داد زدن که تو اصلا خوب نیستی داداشمم همش کارایی که من دوست ندارم میکنه ولی دوسش دارم به خدا دارم دیوونه میشم این هنوز نصف کاراش هست کارای دیگشم هست 😐😑😭

تصور بچه ها 14 فامیل میکنم . اسی درکت نمیکنم . 

زیر 15 سال از نظر من یعنی بچه😟😟😟😟😟😟😟😟😟

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موش افتاده بود تو انبارمون مامانم مجبور شد بریزه تمیز کنه حالا ی هفتس با من قهره 

انگار موشو من انداختم تو انبار😂

ب همین زیبایی 

عزیزانی ک امادگیشوندارن بچه نیارن من همینو میتونم بگم فقط

یادش در قلبم ،همچون اذان در کلیسا دورتر از دور
2728

مثلا ما تازه اسباب کشی کردیم و من اصلاااا اینجا نمیتونم باشم نمیدونم چرا با این که خوبه😂😐میرم پیش مامان بزرگم و بابابزرگم که روستا هستن اونجا درس میخونم مدم هم‌ دارن اونجا پسر عمم هست 15 سالشه و پسر داییم هست 16 سالشه ما سه تا همش با همیمم مامانم گیر میده که چرا با اینا هستی و اینا خوب نیستن و بس ادبن و اینا ولس من ازشون بی ادبی ندیدم بابام رو اینکه با کی میگردم خیلی حساسه و اونارو قبول داره😂😂ولی مامانم میگه نه ولی من میرم چون واقعا خوبن😐

الهى دلم يجورى شد ياد خواهرزادم افتادم اونم با خواهرم خيلى سختى كشيد مادرش مادر نبود

استارتر فرزندم از اين سايت برو من خواهرانه مادرانه بهت ميگم برو بقران قسم اينجا جاى تو نيست اينجا همه حامله ان متاهلن اصلا مناسب سن تو نيست برو فقط برو تا اسيب نديدى

موش افتاده بود تو انبارمون مامانم مجبور شد بریزه تمیز کنه حالا ی هفتس با من قهره  انگار موشو م ...

انتظار دارن مثل گربه عمل کنی لابد😂

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
مثلا ما تازه اسباب کشی کردیم و من اصلاااا اینجا نمیتونم باشم نمیدونم چرا با این که خوبه😂😐میرم پیش ...

لج نکن باهاشون اوکی میشن

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

حتی کسایی که رفتاراشون خیلی شبیه همدیگه ست یه جاهایی اختلاف نظر دارند و ممکنه با هم بحثشون بشه .نگران نباش پسر خوب این اتفاقا برای همه پیش میاد این دعوا ها و کش مکش ها همیشه هست ، سعی کن تا جایی که میشه طبق خواسته شون رفتار کنی مطمئن باش بدیتو نمیخوان

2706