2703
2553
عنوان

از شنبه همه جا بازه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 80 پست

والا کاسب ها ضرر میکنن 

اگه مردم مهمونی و دور همی و خاله بازی شون و تعطیل کنن و بفهمن اینا خطرناک  خیلی بهتره و آمار پایین میاد

وگرنه مردم با رعایت نکات بدن خرید ضروری   خطرش کمتر از مهمونی که بدون ماسک چندین ساعت تو فضای بسته ان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاسبا گناه دارن خرجشونو از کجا بیارن اگر بسته بمونن اما این جریمه ۹ شب به بعد عالیه 

این مهمونی بروها و عروسی بروها یکم میتمرگن بلانسبت 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خداکنه این جریمه 9 تا 4 صبح تمدید شه، خیلیییییییییی از مهمونیا بخاطره همین جریمه ها کنسل شدن، خیلی خ ...

خیلیابلدن دوربزنن

من دوستم میگفت شوهرش بلده ازکجابره دوربین نگیره!

والاتواین دوهفته دنیاروگشته هیچکسم نگرفتتش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2720

اونایی که میگن تمدید شه

هیچ فکر کردین اون بنده خدایی که کاسبه،دست فروشه،مغازه داره چی میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
خداکنه این جریمه 9 تا 4 صبح تمدید شه، خیلیییییییییی از مهمونیا بخاطره همین جریمه ها کنسل شدن، خیلی خ ...

ما مجبور بودیم بخاطر کار بریم ساعت 9 بیرون پلاکو پوشوندیم راهنمایی رانندگی گرفتمون ماشینمون پارکینگه😔😭

خدانکنه...ما شغل آزادا بدبخت شدیم دوهفته س از جیب میخوریم

ما جیبمونم تموم شده😔

تو این گرونی وبا کلی قرض.......

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2714
خیلیابلدن دوربزنن من دوستم میگفت شوهرش بلده ازکجابره دوربین نگیره! والاتواین دوهفته دنیاروگشته هیچ ...

ولی منم خیلیا رو دیدم که بخاطره جریمه مهمونیا و نگرفتن

دوسته شما حتما جایی که می‌رفته مسیراش نزدیک به هم بوده اگر نه سر هر چهارراه دوربینه 

اونایی که میگن تمدید شه هیچ فکر کردین اون بنده خدایی که کاسبه،دست فروشه،مغازه داره چی میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

در کل کاسبی خوابیده و اقتصاد نابود شه. قرنطینه هم نباشه کسی خرید نمیره .. لااقل اینجوری مردم زنده میمونن ، فعلا تمام تخت های بیمارستانی پره 

باایک چیزاکم نمیشه بایدپول بدن به مردم تابیرون نیان کارنکنن

پولم بدن کی اختلاس کنه؟!😏

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706