2737
2734
عنوان

جوش هورمونی چونه

284 بازدید | 31 پست

سلام بچه هااا خوبین ؟

بچه ها من چونه م از وقتی که ابله مرغون زدم همینجوری همیشه جوش میزنه ..۲۳سالمه

تقریبا دو ساله این مدلی شدم هرکاری بگید کردم هردکتری بگید رفتمم چونه م خوب نمیشه ک نمیشه تا میاد خوب بشه سریع یکی دیگه میزنه جاشم میمونه..رفتم دکتر مشکل هورمونی نداشتم پریود هام منظمه سونو رفتم همه چی اوکی بود ..بازم چونم جوش های التهابی قرمز سر قرمز یا چرکی میزنه ..اخرین بار یه دکتر زنان رفتم بهم دیان داد اما از عوارضش میترسم..قرصی چیزی میشناسید معرفی کنید..ب نظرتون این جوش ها هورمونیه؟ با اینکه پریودمم منظمه؟

رژیمم مناسبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چانه هورمونی هستی منم عین شما بودم .ی مدت صابون گوگرد گرفتم و میزدم .بعدش عرق رازیانه با قطره ویتاگن ...

عزیزم این قطره چه مصرفی داره در. کل!؟ 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2738
عزیزم این قطره چه مصرفی داره در. کل!؟ 

خییلی خوبه گیاهیه قرصشم هس کلا میگن واسه زناس 

پریودی رو منظم میکنه اگه خون کم باشه زیاد میکنه هورمون هارو تنظیم میکنه ب بارداری هم کمک میکنه

خدایا شکررررت🙏 
خییلی خوبه گیاهیه قرصشم هس کلا میگن واسه زناس  پریودی رو منظم میکنه اگه خون کم باشه زیاد میکنه ...

من همه چیم اوکی وحشتناک موی زائد دارم 

دوست ندارم قرص شیمیایی اصلا بخورم 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
کجای بدن داری  من کشاله رانم با خط نافم😥

😐بگو کجا ندارم 

صورتم گردنم چونم رونم شکمم کل پاهام سینم 

😐😐😐از دستشون عاصی هستم 

😐بگو کجا ندارم  صورتم گردنم چونم رونم شکمم کل پاهام سینم  😐😐😐از دستشون عاصی هستم&nbs ...

واییی اره خیلی بده من ضخیم نیس اما دراز بدم میاااد نمیدونم چیکار کنم

خدایا شکررررت🙏 
2706