2737
2739
عنوان

خانمها کمک فوری لازم دارم

248 بازدید | 25 پست

من یک متن رو اشتباهی توگروه واتساپ کلاس پسرم فرستادم وهول شدم اون پیام روبرای خودم حذف کردم راهی وجود نداره بتونم حذفش کنم دیگه یامدیرگروه راهی نداره حذفش کنه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکرکنم مدیر دیگه باید حذف کنه.مگه چی گفتی

معلمشون روزی ده پونزده صفحه تکلیف میگه بعد گفت بچه هارو بازبون خوش بگین بنویسن منم اشتباهی توگروه خودش گفتم اینهمه تکلیف میگه چجوربازبون خوش بگیم😂😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738
بگو مدیر میتونه بپاکه

مدیر نمی تونه پاک کنه

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
مدیر نمی تونه پاک کنه

من‌ خودم مدیر یه گروه هستم 

ولي نمی تونم پیام های دیگران را پاک کنم

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2706