2733
2734

مث ما ... مشکل نی ... چیه مگه ؟!؟؟!

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به عنوان کسی که تجربه دارم میگم خوب نیس اصلا..

کلا خانواده پرجمعیت وکیل وصی زیاد داره

مخصوصا برا خانواده ی کم جمعیت تحمل این وضعیت به مراتب سختتره

من خودم بعد ۴ سال تونستم یکممممممم کنار بیام 

من خودم آدم درون گرایی هستم و چندان از رفت و آمد خوشم نمیاد، پس برای من می تونه فاکتور مهمی باشه، با خانواده کم جمعیت وصلت کردم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2738
هیچی فقط به جای یه مادر شوهر چن تا داری بعد جاری ها هم که خودشون یه پا هوو هستن در کل شلوغی اعصاب م ...

اصلا و ابدا همچین چیزی رو توی 7 سال زندگیم تجربه نکردم ... همه چیز به خودت بستگی داره 

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
منم میخوام کسانی که تجربه دارن نظرشونو بگن جسارت که نکردم

نه عزیزم ... متاسفانه لحن ادم توی چت معلوم نیس ... منم لحن تندی نداشتم ... کلی پرسیدم ...   

اصلا جمعیت زیاد خوب نیست بعدا پشیمون میشی 

من 4تا خواهر شوهر دارم 5تا برادرشوهر بخدا دیونه میکنن ادمو از بس دخالت میکنن هرکس یه حرف میزنه نکن خواهر من

خدایا شکرت🙏🙏🙏
به عنوان کسی که تجربه دارم میگم خوب نیس اصلا.. کلا خانواده پرجمعیت وکیل وصی زیاد داره مخصوصا برا خ ...

من با رفت و آمد مشکل ندارم یعنی لااقل الان ندارم حالا بعدا رو نمیدونم

2706