2726
عنوان

ازدواج

297 بازدید | 20 پست

میگم کسی هست که بعد از شکست عشقی بلافاصله ازدواج کنه؟الان زندگیش خوبه؟؟درسته که میگن اگه زود ازدواج کنه بعدش پشیمون میشه؟؟

خدایی که بشدت کافیست ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یکی از دوستام این کارو کرد چند وقت بعدش همش گریه میکرد الان چند سال گذشته فکر کنم زندگی خوبی ...

من تازه شکست عشقی خوردم میخوام از لج خانوادش با یع پسر پولدارو خارجی ازدواج کنم نمیدونم این کارو کنم بعدش پشیمون میشم یا اینکه فکرش از سرم میره بیرون یا نه؟

خدایی که بشدت کافیست ....

عجله نکن ولی منتظر اوشون هم نمون یک ارومتر شدی به ازدواج با ذهن ازداتر فکر کن و موقعیتهای خوبت رو از دست نده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

خالم از لج منو پدر مادرم بعداز خاستگاری که یبار اومدن خانوادم مخالفت کردن  چندروز بعدش رفت یکی رو برا پسرش گرفت از همون روزای اول جنگ دارن و سازش ندارن همیشه میشنویم که با زنش خیلی اختلاف دارن و با3تا بچه از زن و بچش جدا زندگی میکنه یه شهر دیگه.ناراحت شدم براش که خوشبخت نشد ولی خب خالم مقصر بود که بخاطر غرورش برای پسرش تلاشی نکرد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
من تازه شکست عشقی خوردم میخوام از لج خانوادش با یع پسر پولدارو خارجی ازدواج کنم نمیدونم این کارو کنم ...

نه عزیزم

از لج آدم ازدواج میکنه؟؟؟؟؟؟

اگه میتونی درست بهش فکر کنی و تصمیم بگیری بهش فکر کن وگرنه صبر کن تا موقعی که بتونی درست تصمیم بگیری

2706