2726

راضی هستین؟ 

هورموناتون بهم نمیریزه؟ 

من احتمالا تا چندماهه دیگه میخام مصرف کنم میخام بدونم به چه صورتیه؟

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
روز چندم پری باید خورد؟

از روز اول خورده بشه بهتره. روز اول سوم پنجم یکی ازینا

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی هر شب سر یه ساعت مشخص؟  بعد تا چند شب باید مصرف بشه؟

بضی قرصا 21 عددی هستن ک کامل تا 21 شب مصرف میکنی بعد قطعش میکنی دوباره بعد از هفت روز بسته قرص جدید رو شروع میکنی ( مابین این هفت روز هم پریود میشی) اگه ۲۸عددی باشه قرصت ک ۲۱ روز روکش دار ها رو مصرف میکنی اخرش هفتا داره ک رنگاشون فرق داره اون هفت روز اون رو مصرف میکنی بسته ک تموم شد بسته جدید شروع میکنی

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
بضی قرصا 21 عددی هستن ک کامل تا 21 شب مصرف میکنی بعد قطعش میکنی دوباره بعد از هفت روز بسته قرص جدید ...

بعد تو اون هفت روزی که قرصای رنگ دیگه رو مصرف میکنم پریود میشم ؟

بضی قرصا 21 عددی هستن ک کامل تا 21 شب مصرف میکنی بعد قطعش میکنی دوباره بعد از هفت روز بسته قرص جدید ...

ببخشید عزیزم یه سوال دیگه م داشتم باید حتما قبل از خواب مصرف بشه یا هر ساعتی از شب میشه مصرفش کرد 

مثلا بعد از شام

ببخشید عزیزم یه سوال دیگه م داشتم باید حتما قبل از خواب مصرف بشه یا هر ساعتی از شب میشه مصرفش کرد&nb ...

اره هرساعتی میشه ولی چون ی مقدار تهوع ایجاد میکنه سکم فاصلع بدین از شام بهتره