2726
عنوان

دارم از دل درد میمیرم

255 بازدید | 24 پست

من همیشه یبوست دارم دیروز احمق شدم کلی انارخوردم

الان دل درد دارم احساس دفع دارم اما نمیتونم دفع کنم 

چی بخورم خوب میشم گلاب و کیوی بی فایده بود

خانومایی که میخواین مسخره کنیدو حرف زننده بزنید لطفا نیان تو تاپیکم من بیشعوری بعضی هارو در راستای این تامیکا زیاد دیدم 

کاربری برای دو نفر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

كاش هسته شو درمياوردي چون حتي دفع هم كني بخاطر يبوستت خونريزي ميكنه مقعدت😭من اين دردو كشيدم

تنها راهش اينه يه ژلوفن بخوري دلدردت كم شه بعد حالت دفع بگيري حتي شده يه ساعت طول بكشه تو دستشويي بشيني تا دفع انجام شه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
یه مقدار کاهو با روغن زیتون بخور  یه چیز دیگه که زود بازت میکنه یه مقدار آلبالو خشکه یا لواشک ...

امیدوارم فیشرم دارم تازه خوب شده بود مطمئنم دوباره زخمش تازه میشه 

مرسی عزیزم🥰

کاربری برای دو نفر است
كاش هسته شو درمياوردي چون حتي دفع هم كني بخاطر يبوستت خونريزي ميكنه مقعدت😭من اين دردو كشيدم تنها ر ...

اره فیشرم دارم ی زخم خیلی عمیق بود که تازگیا خوب شده بود مطمئنم دوباره زخمش خونریزی میکنه 😪 شکمو بودنم کاردستم داد

مرسی گلم

کاربری برای دو نفر است
2706