2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آوا خیی تکراری شده

جانان هم اسم پسر هم میزارن ( اسم پسر هومن حاج عبدللهی جانانه)

سودا و همتا خوبن.من سودا ب دلم نشست

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین بجا خوندم نوشته بود 

لطفا اسم فرزند خود را جانان نگذارید چون ما در آن نان میگذاریم🤣🤣🤣

سودا هم یاد سودا میافتم میگن مزاج طرف سوداییه.

آوا و همتا بد نیست اما آوا دیگه خیلی زیاد شده و همتا هم إی بد نیس.

ببخشید نظر شخصیه بود اینا

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷

گفتی جانان تعجب کردم فکرشون بکن نون بیارن بگن کجا بزاریم بگن بزار جانان 😐😐😐😐😐😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2714

اوا

هم ساده و هم شیک و هم اسم بین المللیه

فراوانی هم داره که من دوس دارم اسمی که جا افتاده باشه

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

اوا قشنگه...

من خدا بهم دخمل بده میزارم یسنا

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
😄 چیز خاصی نبود واسه پستت نوشته بودم من فکر میکردم بچشون دختره،جانان واسه پسر خیلی ضایعست

اها

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃