2410
2553

تهران بودم دقیقا همون قیمتی ک رو جنس زدن میفروختن الان اینجا اینجوریه دقیقا دوبرابر میفروشن همه چیز رو

قحطی روغن هم ک اومده و اصلا پیدا نمیشه اگ هم پیدا بشه ک اینجوریه

تازه منطقه ما همه بدبخت و کار ازادن جای اینک مراعات مردم رو کنن بدتر گرونیه

دلم میخواد شکایت کنم ولی میدونم هیچکی پیگیری نمیکنه

اعصابم خوردههه

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اینا همون روغناییه که انبار کردن که وقتی گرون شد بفروشن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2714
دیگه خیلی وقته قیمت روی اجناس و نمیفروشن  هر کی هر قیمتی دلش بخواد میده

ولی تهران دقیقا همون قیمتاس

فقط شهرستان اینجوریه

خدا ازشون نگذره

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
اینا همون روغناییه که انبار کردن که وقتی گرون شد بفروشن 

روبه روی ما یه خونه ای کردن انبار روزی چندتا وانت روغن میارن میریزن داخلش .چندجا زنگ زدم اطلاع دادم ولی کاری نکردن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
خدایی هم ک وجود نداره بیاد جلوشونو بگیره

چرا ربطش میدید به خدا اینا وظیفه خدا نیست وظیفه مسئولین بی مصرفمونه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
ولی تهران دقیقا همون قیمتاس فقط شهرستان اینجوریه خدا ازشون نگذره

من ۱۶۴۰۰ از هایپر گرفتم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706