2726
عنوان

پسرم به بستنی حساسیت داره

582 بازدید | 12 پست

سلام 

کسی بوده بچش به بستنی حساسیت داشته باشه؟ 

آخه پسرم وقتی بستنی میخوره دور لبش دونه های قرمز میزنه 

به شیر حساسیت نداره اصلا 

هر روز هم کلی شیر میخوره هیچی نمیشه فقط کافیه یه روز بستنی بخوره اینجوری میشه

بعضی وقتا هم که تخم مرغ  میخوره اینجوری میشه 

پسرم ۲ سالشه 

این حساسیت از بین میره بچه ها؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید بخاطر وانیلشه...

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
وقتی یه سالش بود بدنش دونه میزد پاهاش میسوخت بردم آزمایش حساسیت دادم به گلوتن حساسیت داشت فقط یه مدت ...

بازم ببر بعضی از آلرژیا همیشه میمونن ببر دوباره پیش دکتر دکتر ببینه من از وقتی یادمه ب عسل حساسیت دارم و داشتم و کهیر میزنم ! 

یادمه دختر داییم ب جو حساسیت داشت تا هفت سالگی ، اما الان ۱۰ ساله مشکلی ندارع

امکان داره؟ وانیل حساسیت میاره؟

آره بعضیا البته

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

سلام سمیراجون توروخدا اگه هستی بیا جواب بده درخاس دوستیمو قبول کن دخترمنم مشکلش حساسیت به گلوتن آز ندادم برحسب سرچایی ک کردم فهمیدم ب بستنی،نون،سرلاک،بیسکویت،پنیر ،حساسیت میده دور دهنش قرمز میشه