2733
2739

خانوما ما بیمه نکمیلیمون البرزه فک کنم سقف بیمه برازایمان رو  ۵تومن قراردادن بااین قیمت میتونم برم بیمارستان خصوصی باخیلیازبیمارستانا قرارداد داره بیمه مون ولی نمیدونم کجا برم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

گاندی😍 وای کلیپاشو دیدم عالی بود. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونجا فک کنم خیلی گرون باشه

اره خیلی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

سزارین؟

اگ طبیعی هستی برو بیمارستان آرش تهرانپارس فک کنم نیمه شخصیه

من پسرمو اونجا ب دنیا اوردم خیلی خوب بود بیمارستان و پرسنلش من ک خیلی راضی بودم

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
2738

والا من نیمه خصوصی رفتم اتفاقاً رسیدگیشون هم واقعاً عالی بود شد چهار تومن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
3-4 تومنم‌خودت باید هزینه کنی  خودم بهمن بودم و خیلی عالی بود  نیکان  گاندی&n ...

خواعرشوهرم بهمن زایمان کرده بود میکفت مث هتل بود 😁

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
3-4 تومنم‌خودت باید هزینه کنی  خودم بهمن بودم و خیلی عالی بود  نیکان  گاندی&n ...

ینی ب غیراز اون ۵تومن ؟من میخوام کل هزینه همون ۵تومن بشه بیشترازاون نمیتونیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ميخوام انشااله برم تريتا

خواهرم عرفان سعادت آباد و لاله زايمان كردم از هردوش راضي بود

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
اگه فقط تا ۵ تومن میخوای بیمارستان اقبال، تریتا خوبه

بیمارستانش چه جوریه ؟خوبه؟میخوام کرونایی نباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706