2737
2734
عنوان

چه جوری زودرنجی رو کم کنم؟

105 بازدید | 9 پست

سلام دوستان الان چن وقته که زوداز حرف همه ناراحت میشم و منظور میگیرم بخصوص دوستام

حالا نمیدونم واقعا مشکل از منه یا اونا که حرفشونو راحت میزنن 

خیلی زود رنگم‌میپره محل رو ترک میکنم یا جواب طرف رو نمیدم 

نمیدونم چیکار کنم شما راهنمایی کنین

منم مثل شمام

بعضی ها عمدا این کارو میکنن برای اینکه واقعا ناراحتت کنن

بعضی ها هم ناخودآگاه حرفایی میزنن که ادم ناراحت میشه درحالیکه قصدشو ندارن

ولی برا من بیشتر مورد یک هست که باهاش روبرو میشم،سعی میکنم اصلا نشنیده بگیرم و به روی خودم نیارم چی شنیدم و زودتر اون محل و ترک کنم و بعدش اهنگ گوش بدم با هندزفری حواسمو پرت کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم مثل شمام بعضی ها عمدا این کارو میکنن برای اینکه واقعا ناراحتت کنن بعضی ها هم ناخودآگاه حرفایی ...

منم سعی میکنم جایی که ناراحتم میکنه یا نرم یا سریع جمعش کنم و برم

ولی جدیدا احساس میکنم خوب اونا که دارن حرفشونو میزنن من که حواب میدم چرا بد میشه انقدم ناراحت میشم

نمیتونم این مواقع یه لبخند بزنمو ادامه بدم

من بهشون میگم(که زودرنجم و ی کم مراعات منو بکنن.) که دیگه اینطوری نشم. خودشون هم میدونن. البته شاید ...

اره خب کارت درسته بنظرم منم به چن نفری گفتم ولی احساس میکنم همه راحت حرفشونو میگن و راحت میگذرن ازش

منم سعی میکنم جایی که ناراحتم میکنه یا نرم یا سریع جمعش کنم و برم ولی جدیدا احساس میکنم خوب اونا که ...

منم متاسفانه خودم و ناراحت میکنم حتی اگه از جمع شون برم 

ولی میگم من که مث اینا حقیر نیستم خودم و پایین بیارم با حرفای زشت

همون بهتر که با سکوت ترک کنم اونجارو فقط

2738
زود ونجي به خاطر پر توقع بودن هستن انتظار هر چيزي رو از هر كسي داشته باشه

نه اخه این چن مورد توقعی نبود یکیش خانواده شوهرم بحث اتو مو شد گفتم خرابه بعد تو جمع از شوهرمم پرسیدن که ایا خرابه یا نه در حالی یه صبحش از من پرسیدن بعد شوهدم که میاد میپرسن واقعا خرابه یا نه

دکمیش به بچه دوستم رایگان ریاضی درس دادم شبش بهم میگه تو به بجه من گفتی اگه معلم سوالا رو پرسید برا تو بفرسته که حلش کنی

گفتمش بابا گفتم اگه مشکلی داشتین سوال کنین 

الان کدومش توقع بود به نظرت؟؟

نه اخه این چن مورد توقعی نبود یکیش خانواده شوهرم بحث اتو مو شد گفتم خرابه بعد تو جمع از شوهرمم پرسید ...

عزيزم توقع فقط مالي نيست كه

توقع شعور و ... هم از بعضي ادما اشتباهه