2737
2734
عنوان

درد زایمانتون چقدر طول کشید؟

620 بازدید | 24 پست

دختر خاله من زایمان اولش بوده و ۵ ساعت درد  کشیده ولی شنیدم زایمان اول ۱۲ ساعت طول میکشته تا بدن اماده بشه 

و اینکه میزان دردتون چقدر بود 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

ساعت ۱۱ آمپول فشار زدن ساعت ۳ دخترم بدنیا اومد اپیدورال کردم درد زیادی نداشتم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
ساعت ۱۱ آمپول فشار زدن ساعت ۳ دخترم بدنیا اومد اپیدورال کردم درد زیادی نداشتم 

۱۱ شب ؟ زایمان اول بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰ ساعت و ۵ ساعت دردی که باور پذیر نیست و ۲ ساعت آخر دقیقا مرگ جلوی چشات میبینی ولی زایمان دکم فقط ۴۰ دقیقه بود درد داشت ولی چون زمانش کم بود بسیار راحتر بود 

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2731

همه که یکی نیست فرق داره من شنیدم کلاس آمادگی برای زایمان طبیعی خیلی خوبه با ورزش بچه میاد تو لگن یکی میشناسم این کلاسا رفته دو ساعته زایمان کرده

مادر یه نی نی 👶

با امپول فشار 

از شروع درد تا زایمان ۲ ساعتو نیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
۱۰ ساعت و ۵ ساعت دردی که باور پذیر نیست و ۲ ساعت آخر دقیقا مرگ جلوی چشات میبینی ولی زایمان دکم فقط ۴ ...

واقعا میشه بیشتر توضیح بدید چجوری تحمل کردید من به شدت میترسم و دارم اقدامم رو هی به عقب میندازم به خاطر این ترس

۱۱ شب ؟ زایمان اول بود؟

نه یازده صبح ، زایمان اول 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
با امپول فشار  از شروع درد تا زایمان ۲ ساعتو نیم

این دختر خالم تازه امپولم نزده بودن بهش چون دیر رسید ولی کلا ۵ ساعت درد کشیده

فوقش سزارین کن اگه میترسی🙄

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
فوقش سزارین کن اگه میترسی🙄

اخه سزارینم درموردش خوندم کلا ترس عجیبی دارم 

سزارین یکی از دوستام کرده از پا و کمر افتاده الان دلم نمیخواد عوارض تحمل کنم بعدش

2706