2737
2739
عنوان

کیا دندون پر کردن؟؟

137 بازدید | 22 پست

بچه ها من دندونای جلومو 3 روز پیش پر کردم الان درد میکنه وقتی سرد و گرم میشه!!

قبل از پر کردن اینطوری نبود!!

مثلااب سرد بخورم درد میگیره 

طبیعیه یا برم بگم به دکتره؟؟

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا تا چند روز درد داره

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738
شاید عصب کشی لازمه

آره من پر کردم اصلا اینطوری نبود البته من کرسی پر کردم

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
احتمالا دندون کناریشه

اره اونم پر کردن لازم داره ولی قبلا اینطوری نبود اخه

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗
عصب کشی هم کردی؟

نه فقط پر کردم

به عصب رسیده قبلش عکس نگرفت مگه؟

چرا از رو عکس دید 

عصبکشی لازم نداشت گفت فقط پر کردنیه

2706