2726
عنوان

دوستان خووبم دخترخاله م رفته زایمان ببینید مادرشوهر نوبرش چه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2275 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باور کنین انتظار و توقع آدم رو نابود میکنه

کم هستن مادرشوهرهایی که بچه عروس رو نگه میدارن اینها اعتقاد دارن نوه پسری بچه عروس هست نه بچه پسرشون!

و درضمن بابا داره بچه پیش پدرش میمونه دیگه 

پسر منم پیش باباش موند وقتی من رفتم بیمارستان

آبجیت زاییده پرستاریشم مادر شوهر کنه؟ مگه پرستاره عجب توقعاتی شوهرش مراقبت کنه یا شما یا مادرتون. بیچاره مادرشوهرارم گیر آوردن 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠

منکه اصلا دوست ندارم مادرشوهرم تو کارام کمک کنه خوبه ها ولی بازم مادرشوهره دیگه مادرشوهر من خیییییییییلی به خودش میرسه همیشه چیزای خوب میخوره تنها هم میخوره من نامزد بودم رفته بودم خونشون مهمونی شام مرغ پخته بود همونکه نشستیم سرسفره گفت من مرغ نمیخورم من بوقلمون میخورم یعنی چشمام چهارتا شده بو اگه نمیگفت شاید من نمیفهمیدم واسه اون مرغ نیست ولی اینجوری  گفت بعد همیشه فقط واسه خودش ماهی میپزه کباب درست میکنه چهارمغز همممیشه میخوره خیلی به خودش میرسه انقدرم خوب مونده که از من سرحالتره

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

بیمارستان همینجور الکی پذیرش نمیکنن تو کرونا دخترخاله ت حس میکنم بزور میخواد به خودش بفهمونه که مادرشوهرش بده 

واه 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706