2733
2734
عنوان

پربازدیدش کنید لطفا😔😒

201 بازدید | 17 پست

سلام مامانهای عزیز هربار که ازتون دعا کردن در حق کسی رو خواستم نتیجه گرفتم خواهش میکنم ازتون برای عزیز دیگه ایی دعاکنین که از شر این کرونای لعنتی نجات پیدا کنه تو آی سیو بستریه دکترها ازش قطع امید کردن اما من به دعای شماها امیدوارم .هر کی میتونه یه صلوات نذر شهیدی بکنه که شفای اون بنده خدا رو از خدا بگیرن ممنونم ازتون🙏🏻

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

الهم صلی علی محمد وآل محمد

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حق حضرت محمد حال مامانت خوب شه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
2738
به حق حضرت محمد حال مامانت خوب شه

قربونت برم این نذر برای مامانم نیست هرچند که مامانمم حالش خوب نیست من این دعا رو به فال نیک میگیرم

10 تا صلوات میفرسم برا منم دعا کنید عملم نتیجه بده

انشالله خدا خودش برات بهترینها رو رقم بزنه

10 تا صلوات میفرسم برا منم دعا کنید عملم نتیجه بده

انشالله عزیزم‌واست صلوات فرستادم

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5290328/بیاین-حرف-بزنیم-حوصلم-سر-اوم%

اسی ببخشید  خوشگلم اینو گزاشتم🤧

توهم تایپیک  داری بده گزارش بزنم

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

اللهم صل الله محمد و ال محمد

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2706